Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Ragyogásfokozó kompakt highlighter

• Selymes, szórt fény hatású formula. Arany színe kihangsúlyozza az arc kiugró részeit.
  • Illata a fehér virágokat és a citrusszirmokat idézi.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

vica85

2016. május 11.

Nagyon szeretem, főleg, hogy nem túl erős, fényes, hanem visszafogott fényt ad csak, ami építhető. Az illatát nem különösebben érzem, de nem is ez a lényeg benne. Nekem a Stay Gold túl sok volt, ez viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

zorra

2015. december 4.

Féláron sikerült beszereznem a 002-es árnyalatot de teljes áron valószínűleg nem vettem volna meg. A csomagolása gyönyörű, ránézek és feldobja a napom :D
Viszont az ujjlenyomatokat nagyon gyűjti az aranyozott rész, pozitívum, hogy van benne tükör. Ez az első highlighterem szóval nem igazán tudom mihez hasonlítani az biztos, hogy nem ez az a termék amitől diszkógömb lesz a fejedből.
Eléggé visszafogott csillogást nyújt, ami szerintem a hétköznapokra tökéletes. Az tény,hogy többször kell felvinni, hogy látszódjon de én így úgy érzem jobban lehet kontrollálni, hogy mennyire csillogós hatást szeretnék elérni. Szerintem ki fogok próbálni erősebben pigmentált highlightereket is de kezdetnek ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

murczinodett

2015. október 15.

Imádom a színét, nekem a bronze árnyalat van meg, gyönyörű JLO ragyogást ad vagyis adna, ha pigmentált lenne...nem tudom, hogy csak az enyémmel van-e baj, de kb annyira bele kell nyomnom az ecsetet, hogy örülök, hogy nem törik el a szára:D és akkor felviszem egyszer, még egyszer, még egyszer, kb 100szor és akkor tényleg gyönyörű, de naaa...Kicsit olyan mint, amikor elkövesedik egy púder, de mivel az elejétől kezdve ilyen, ezért nem hiszem, hogy ez lehet a probléma. Ha ez nem lenne, akkor lehetne a kedvenc highlighterem is, főleg nyáron amikor barnább is vagyok, de így macerának érzem használni. Ha ez másokat nem zavar akkor, amúgy 5csillagos termék, de ez számomra zavaró főleg egy mary-louminizer után, amibe belemártod az ecseted éppenhogy és már örülten ragyogsz, pedig csak megsuhintottad az ecset végével:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.