Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

• Az ajakkontúr ceruza elsatírozására és az ajakrúzs és a szájfény felvitelére.
  • A kúpos forma tökéletes felvitelt tesz lehetővé még a legnehezebb területeken is.
  • A 100%-ban természetes cobolyszőr maximálisan precíz felvitelt tesz lehetővé.
  • Teljes mértékben Olaszországban, kézzel készült.
  • Klinikailag tesztelt.

Ár: 2.000 ft , Eladó: blessed
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

blessed

2020. szeptember 3.

Nagyon nehezen találtam olyan ajakecsetet, ami kellően hosszú nyelű, mert hosszú ujjaim vannak és a rövid sminkecsetekkel nem tudok szépen dolgozni. Ez viszont nagyon kényelmes fogású, szép és teljesen kézre áll a precíz használathoz.
Ennek ellenére feltettem eladásra, mert nem használtam ki és sajnos állati szőr, amit már nem veszek egyáltalán. Ha szintetikus szőr lenne 5 csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Alvero

2020. augusztus 18.

Legjobb ecsetem, ami valaha volt, nagyon gyorsan és szépen lehet vele dolgozni. Viszont nagyobb, mint a legtöbb szájecset, szóval lehet, hogy kicsi, vékony szájnál ez hátrány lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.