Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anni, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó szájfény

Ár: 990 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rekav11

2019. január 31.

Mindig azt gondolom, egy szájfényt nem lehet elrontani, sokszor veszek ezért nagyon olcsó DM-es, Rossmannos terméket, de mostanában 4 ilyennel is befürödtem, így áttértem a középkategóriára. Max Factor, Lovlicious, Pupa. Ezek mind 5 (legrosszabb esetben 4) csillagosak. Ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

kisnyuszi83

2015. augusztus 25.

Kifogyott az összes szájfényem, gondoltam kipróbálok egy középkategóriás terméket. 201-es árnyalatot vettem, szépen csillog, szájfényhez képest tartós. Finom illata van. Nyilván nem túl tartós, mivel szájfényről van szó. Eddig teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

kivike

Korcsoport: >54
2015. augusztus 24.

Az epernetről rendeltem, nagyon korrekt áron két árnyalatban.A 03 reflex candy és a 08 reflex red orange jött meg hihetetlenül gyorsan. Nagyon szép fényük van, de teljesen mindegy, hogy melyiket teszem fel, nem igazán a szín dominál, így akár rúzs fölé is bátran használhatjuk. Egy kicsit szárítja a számat, ezért levonok egy pontot. Mivel először rendeltem az epernetről, ezért ajándékot is választhattam, egy Calvin Klein szempillaspirált kértem, a három cuccért 2500 Ft-ot fizettem, vagyis darabja nem egészen 900 forint volt, ami több mint baráti ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Lena800805

2015. április 21.

Nekem is a 02-es árnyalat van meg. Önmagában is nagyon szép, de én rúzs fölé is szoktam használni. Teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

moncsi29

2013. március 19.

Most ástam elő a szekrény mélyéről.
Még kb.2 éve állított haza vele a Drágám.Megtetszett neki és megvette nekem.:)
Jó kis szájfény,nem ragad,és elég jó hidratál is.
Nekem a 02-es szín van meg,ami egy gyönyörű rózsaszínes-lilás tónus,és elképesztően ragyog a fényben.
Nem is értem miért nem használtam,de most eldöntöttem,hogy megnézem a többi színt is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Most ástam elő a szekrény mélyéről.
Még kb.2 éve állított haza vele a Drágám.Megtetszett neki és megvette nekem.:)
Jó kis szájfény,nem ragad,és elég jó hidratál is.

Harmony29

2013. február 13.

Egy bézs színű arany csillámos darabom van tőlük. A tartóssága korrekt, a csomagolás szép, igényes. Nem állítanám,hogy nem tudnék élni nélküle,de azért nem sajnálom,hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.