Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. április 6.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Az ajakceruza satírozására, a rúzs és a szájfény felvitelére szolgáló ecset.

• Kúpos formájának köszönhetően a legnehezebben elérhető részekre is könnyen fel tudod vinni a festéket.
  • A 100% természetes nyusztsörték garantálják a precíz felvitelt.
  • A visszahúzható csomagolásnak köszönhetően mindig magaddal viheted anélkül, hogy bepiszkolódna.
  • A termék helyes használata érdekében vedd le a kupakot és helyezd az ecset másik végére.

Ár: 3500 , Eladó: fannisomogyi12
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: --

Joaninha

2016. október 4.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ecsettel. Nagyon praktikus, hogy teleszkópos és, hogy össze lehet csukni, így még véletlenül sem fog össze semmit. Természetes szőrből készült, nagyon jó minőségű ecset, ugyanakkor az ára szerintem elég barátságos. Nagyon könnyű tisztítani, akár szappanos vízzel, akár ecsettisztító fertőtlenítő spray-vel. Az összes rúzsom ezzel az ecsettel kenem fel az ajkaimra és sokkal szebb, precízebb az eredmény. Főleg a sötét rúzsoknál látványos a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.