Pupa

Ár:   1995 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   1995 Ft
Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Vízálló visszatekerhető hegyű szájkontúrceruza, hegyezővel és applikátorral a kupakban

10 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kgyrk

2016. augusztus 11.

Jajj... Ez valami borzalom! :( Nem is tudom, hol kezdjem... Nekem már az első használatnál letört belőle egy fél centis darabka, aztán a második próbálkozásnál is egy hasonló méretű, arról nem beszélve, hogy elképesztően nehéz felvinni, eldolgozni pedig szinte lehetetlen. Szerencsére leárazva, 1000Ft-ért vettem, de még így is teljes pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Funnyface

2016. július 9.

Nem is tudom miért vettem meg az elsőt belőle, le volt árazva... Nem szájkontúr ceruzának használom, hanem besatírozom vele nagyvonalakban az ajkaim belső részét, majd ajakbalzsamot rákenve, eloszlatom a színt a teljes ajkamon. Gyönyőrűek a színei, és egészen tartós így is. Önmagában nagyon nehezen kenhető, kicsit fájdalmas érzés a száraz bőrön. Az egész ajkamat biztosan nem satíroznám be vele. Rendesen ki is szárítaná a bőrömet. Nem biztos, hogy megéri a fáradtságot, egy rúzzsal egyszerűbben megoldható. Emiatt megvenni nem érdemes, de ha valakinek már van belőle, akkor így is el lehet használni. Én azért használom így, mert a rúzsok sokszor szárítják az ajkaimat. Ezzel a módszerrel, gyakorlatilag megszínezem az ajakbalzsamot, és mégis olyan hatása, színe van, mintha rúzst használtam volna. Ajakkontúr ceruzának soha nem próbáltam. Azt gondoltam, hogy mivel szuper tartós ceruzának hirdetik, még a végén úgy járok, mint a 90-es években, a rúzs lekopik és ott marad a szájkontúr. A lenti véleményeket olvasva ettől nem kellene tartanom. Most, hogy leárazták vettem még egy árnyalatot. Nekem még nem esett darabjaira a ceruza, de nem hordom magamnál, és gyakorlatilag soha nem is használtam az ecsetet vagy a faragót. Ajkaimat összemozsolva oszlatom el.
Mint ajakszínező végül is bevált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Mint ajakszínező végül is bevált nekem.

ancsyka88

2016. június 27.

Addig jó, míg be nem szárad, ami kb. 2 hét alatt megtörténik. Onnantól nem lehet használni, mert annyira kemény lesz, hogy nem fog.
Az ecset vége nekem is leesett már a kibontás után. 100 Ft-ot nem ér, nem hogy 2000-ret

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Ramicsiii

2016. május 6.

Két rúzsomhoz is beszereztem a hozzájuk passzoló árnyalatot. Nagyon szépen pigmentáltak,de nehezen kenhetőek. Rendesen satírozni kell velük ha ki akarod tölteni a szád. Illetve nálam is előjött az "ecsetvégeállandóanelpárolog" szindróma, mondjuk engem nem annyira zavar, mert amúgy sem használom. G-napokon féláron jutottam hozzá egy ezresért, ezért annyira nem vagyok csalódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

murczinodett

2016. március 24.

alig lehet felvinni annyira száraz...egy újabb kalap szart nem érő pupa termék. Eddig bármit próbáltam tőlük csalódás volt és nem olcsóak a termékeik...300 ftos ceruzáim ezerszer jobbak ennél...valóban nem jön le csak sajna felkenni nem tudod mivel annyira száraz h nem fog...nem hiszem h mindig véletlen selejtes árut veszek mert minden pupás terméket utálok amit megvettem. ha tehetném még egy csillagot se adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

rekamye

2016. február 24.

Szép, nagyon pigmentált színe van, valóban vízálló és bombabiztos! Kézfejemen próbálva azt mondanám a legjobb szájceruza. Kellemes állagú, kicsit kemény, szemet gyönyörködtető színű, és mindent betart, amit ígér.
Viszont!
Az ajkam általában vagy teljesen normális, vagy száraz, főleg télen. Ilyenkor ajakápolót használok rúzsozás, vagy szájceruza előtt, hogy ne legyen töredezett és ronda a termék felkenve, illetve ne szárítsa ki még jobban egy-egy rúzs.
Az a problémám, hogy egyszerűen nem fog a ceruza! Konkrétan lehet több szín jönne belőle, ha kupakkal rajta használnám... Ha aláhidratálok, egyáltalán nem fog a színe, ha nem hidratálok alá, kicsit felcserepesedik és nem lesz egységes.

Egyébként jól megvan rajta bármilyen rúzs, tényleg kiemeli a színét. Sok gyönyörűséges árnyalatban lehet kapni és tényleg mindent hoz, amit ígér. Vízálló és nagyon tartós. Csak ezért ér meg 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Viszont!

dobolank

Korcsoport: >54
2015. február 1.

A márkaboltban 2000 alatt van. Valahogy kevésbé tetszik, mint a hasonló szemceruza, nekem nem az igazi az állaga, hol kenődős, hol meg letöröm a hegyét... Bár én is hibás vagyok abban, hogy nem szerettem meg, mert a színét sem találtam el igazán. Nude színt akartam, de túl barnásra sikerült, a bolti fények borzasztóak, sajnos azt kell mondjam, hogy egy szájceruza kiválasztásakor sem érdemes megspórolni a ki-be rohangálást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 1.

raczdetti

2014. január 19.

Vízálló, dörzsálló, valóban. Viszont kemény, karcolós a hegye, a szivacsvég és a ceruzabél pedig szó nélkül kiesik a ceruzaházból, rövid időn belül használhatatlanná téve a terméket. (Vö. ennek szemceruza változatánál a véleményeket, ott is panaszkodnak rá.) Ettől a márkától ennyi pénzért, jobb minőséget vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

annapanni

2012. augusztus 21.

Régóta nem használok szájkontúrt, nem nagyon szeretem a rúzsokat. A szemceruzája maradéktalanul vízálló, kipróbáltam a kezemen ezt is. Le sem lehet robbantani. Nem szimpatikusak a visszatekerős dolgok, de ezekhez hegyező is van a kupak alá rejtve. 4ezerért már tud is valamit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 21.