Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Anni, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Zöld színű korrektor a bőr pirosságának és egyéb bőrhibák fedésére.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BLily93

2015. október 3.

Pupa szerelem van kialakulóban nálam! :D A legvilágosabb színűt használom, tuti újra fogom venni (többet biztos nem nyúlok az Essence korrektorához). Szuper krémes állagú, könnyen el lehet oszlatni és ami a lényeg, hogy tökéletes fedése van! Sötétlila karikáimmal is könnyen elbánik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

szuperninaa

2013. január 24.

Sajnos semmit sem ér, nem fedi el a pirosságot, nem oszlik szépen, cserepes lesz, szárít és nagyon kevés is van benne alig pár gramm, de az legalább jó drága!
Élőben fehéres-halványzöld a színe. Nem ajánlom senkinek, inkább vegyetek egy jóó alapozót ehelyett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

rata.sum

2012. november 29.

Ezt a zöldet nem próbáltam, de a 01-es legvilágosabb bőrszínűt már négyszer vettem meg. A szemem alatti vékony bőrre még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.