Pupa

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. december 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

10 szemhéjfestékből álló paletta, matt, szatén és fémes finish-sel.

4 színösszeállításban kapható:

• Cosmic Queen (mélykék-olajkék-ezüst)
  • Hot Flame (réz-borostyán-arany-mustársárga)
  • Bright Violet (pink-mályva-magenta-réz)
  • Spicy Nudes (rózsaszín-bronz)

Ár: Alig használt , Eladó: Szuzka
Állapot: 4000 Ft, Helyszín: Monor, fizetés: Személyes átvétel:Köki,Nyugati,Monor
Pupa Make Up Stories Palette - Hot Flame
Ár: 3500 , Eladó: sziszcsy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost
lenizsu

2019. október 9.

Hot Flame
Születésnapomra leptem meg magam vele. Egy másik palettát néztem ki, de az eladó javasolta ezt a színösszeállítást inkább a zöld szememhez. Csak rébuszokban tudok róla beszélni. Tökéletesen pigmentált. Könnyen satírozható. Nem porol. Nem potyog. Bármilyen szemhéjbázissal vagy anélkül is a helyén marad. Bárcsak, mindegyiket megvehetném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Hot Flame

Amadea

2018. november 30.

Nem lett volna szabad megvennem a G-napokon ezt a palettát, annyiszemfestékemvan-sosehasználomelőket c. néma monodrámát adtam elő magamban, de azok a foil hatású darabok elvarázsoltak, ott köröztem az üzletben, mint egy tanácstalan cápa, hogy melyiket ragadjam magammal, végül a Bright Violet mellett döntöttem.
A paletta külseje kicsit olcsó hatású műanyag, a málnaszín tető szép, de veszettül gyűjti az ujjlenyomatokat, és az a billenős zár nem egy életbiztosítás. Az árnyalatok nevei csak egy vékony műanyag lapon szerepelnek, brr, mindig kidobom ezeket, de a nevek miatt kivételesen megtartom.
Szerintem ez egy korrekt paletta, nem az az atompigmentált, hogy ránézel, és világít a szemhéjadon teljes színmélységében, hanem nyugodtan lehet paskolgatni az ecsettel, kicsit porzik, de nem vészes, olyan jólesik beletunkolni, nem kell leheletfinoman érintgetni - nagyon szeretem a magasan pigmentált palettákat, de vannak napok, amikor pancsolni van kedvem.
Meglepő módon a szatén színek jobban szeretik az ecsetet, mint a precíziós ujjbegyet, a foil hatásúak természetesen az utóbbit részesítik előnyben. A Famous szín kicsit darabos és hajlamos plusz highlighterként ragyogni a szem alatt, nem árt a használata után söprögetni. Amúgy nagyon különleges szín, sápadtabb aranyban pink csillámok kacsintgatnak.
A színek jól kombinálhatóak, a vadabbakat jól kiegészítik a kis diszkrét darabok. Nem mondom, hogy nem adnám semmiért, de jólesik használni. A nagyon kövér négyes és a tisztes négy és fél között vacillálok, de ilyenek nincsenek, úgyhogy egyelőre ötöskét kap.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.