Pupa

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. december 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

10 szemhéjfestékből álló paletta, matt, szatén és fémes finish-sel.

4 színösszeállításban kapható:

• Cosmic Queen (mélykék-olajkék-ezüst)
  • Hot Flame (réz-borostyán-arany-mustársárga)
  • Bright Violet (pink-mályva-magenta-réz)
  • Spicy Nudes (rózsaszín-bronz)

Ár: 5000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

r080tc4t

2020. október 9.

A cosmic queen változatot vettem meg, annyira szépek a színei így a csomagolásban, de a szemhéjamon valahogy sokkal fakóbbnak és sötétebbnek hatnak a kékes árnyalatok :( viszont a szürkével és a világosabb színekkel szép füstös sminket lehet csinálni, szóval összességében használható, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

simoni

2020. augusztus 11.

Hot Flame
Jelenleg a legdrágább palettám, de egyben a legjobb is és egyáltalán nem bánom, hogy megvettem. Egy álom vele dolgozni, tökéletesen pigmentáltak a színek és nagyon gyönyörűek.
(Hasonló árkategóriájú NYX palettám a nyomába sem ér.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Hot Flame
(Hasonló árkategóriájú NYX palettám a nyomába sem ér.)

MissEsztina

2020. július 14.

Spicy Nudes
A Pupa youtube csatornáján van fent egy nagyon jó videó, amiben egy sminkmester használja ezt a palettát egy gyönyörű nőnek a kisminkelésére, aki természetesen álom szép lett tőle. :D Ezen felbuzdulva én is megvettem, gondolván hogyha negyed annyira jól fog kinézni a saját művem, már azzal is boldogan elleszek. Jó döntés volt, azóta is csak gyűjtöm be a dicséreteket. :) Bátran ajánlom, jó minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Spicy Nudes

lenizsu

2019. október 9.

Hot Flame
Születésnapomra leptem meg magam vele. Egy másik palettát néztem ki, de az eladó javasolta ezt a színösszeállítást inkább a zöld szememhez. Csak rébuszokban tudok róla beszélni. Tökéletesen pigmentált. Könnyen satírozható. Nem porol. Nem potyog. Bármilyen szemhéjbázissal vagy anélkül is a helyén marad. Bárcsak, mindegyiket megvehetném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Amadea

2018. november 30.

Nem lett volna szabad megvennem a G-napokon ezt a palettát, annyiszemfestékemvan-sosehasználomelőket c. néma monodrámát adtam elő magamban, de azok a foil hatású darabok elvarázsoltak, ott köröztem az üzletben, mint egy tanácstalan cápa, hogy melyiket ragadjam magammal, végül a Bright Violet mellett döntöttem.
A paletta külseje kicsit olcsó hatású műanyag, a málnaszín tető szép, de veszettül gyűjti az ujjlenyomatokat, és az a billenős zár nem egy életbiztosítás. Az árnyalatok nevei csak egy vékony műanyag lapon szerepelnek, brr, mindig kidobom ezeket, de a nevek miatt kivételesen megtartom.
Szerintem ez egy korrekt paletta, nem az az atompigmentált, hogy ránézel, és világít a szemhéjadon teljes színmélységében, hanem nyugodtan lehet paskolgatni az ecsettel, kicsit porzik, de nem vészes, olyan jólesik beletunkolni, nem kell leheletfinoman érintgetni - nagyon szeretem a magasan pigmentált palettákat, de vannak napok, amikor pancsolni van kedvem.
Meglepő módon a szatén színek jobban szeretik az ecsetet, mint a precíziós ujjbegyet, a foil hatásúak természetesen az utóbbit részesítik előnyben. A Famous szín kicsit darabos és hajlamos plusz highlighterként ragyogni a szem alatt, nem árt a használata után söprögetni. Amúgy nagyon különleges szín, sápadtabb aranyban pink csillámok kacsintgatnak.
A színek jól kombinálhatóak, a vadabbakat jól kiegészítik a kis diszkrét darabok. Nem mondom, hogy nem adnám semmiért, de jólesik használni. A nagyon kövér négyes és a tisztes négy és fél között vacillálok, de ilyenek nincsenek, úgyhogy egyelőre ötöskét kap.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.