Pupa

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2016. november 15.

Ár:   11 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ezzel a kiemelkedő minőségű és összetéveszthetetlen formatervezésű professzionális ecsettel hibátlanul tudod felvinni az arcodra és a testedre a bronzosítókat, a púdereket, a highlighetereket és az all over termékeket. Az innovatív Dermocura szintetikus sörték és telt, lekerekített formája garantálja a termékek kifogástalan és egyenletes felvitelét nagyobb területekre is  miközben “simogatják a bőrödet”.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.