Pupa

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakrúzs színének intenzitása találkozik az ajakfény csillogásával az ellenállhatatlan ajkakért. Argánolajjal és Hialuronsavval dúsított textúrája ultra kényelmes és hosszan tartó vinil hatással ajándékoz meg. Légy merész, túlozz bátran a termék mennyiségével anélkül, hogy tartanod kellene az elkenődésektől. Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BernadettM

2021. november 16.

Ez a rúzs szuper!
Először a 004-es színt vettem meg…. És fantasztikus. Nagyon tartós és ápol. Egyáltalán nem szárít, nem ragad.
Szép fénye van. Egy dologra felhívták a figyelmem, hogy a fény hamar megkopik, de a szín marad.
A fény is marad 2-3 órát, a szín pedig nagyon sokat, hacsak nem eszem zsirosat, olajosat.
Mivel meggyőzött, így megvettem a 003-as színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

Ez a rúzs szuper!
Mivel meggyőzött, így megvettem a 003-as színt is.