Pupa  Navy Chic Lasting Color Gel Körömlakk

Pupa

Pupa Navy Chic Lasting Color Gel Körömlakk

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Captainblonde

2016. október 7.

Ez tényleg tartós! Nekem egy sötétzöld színűm van belőle és eléggé igénybevett a kezem, de a lakk nem pattog és alig kopik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Nekem a 073, 097, 031 színek vannak meg és mindegyiket nagyon szeretem. Alapvetően az egyik kedvenc körömlakk márkám. Talán a kiszerelés kicsit csöpp, de a minőség elviszi a hátán. Sokáig bírják, gyorsan szárad és a színek mesések. Kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Dorcus

2016. június 30.

Szuper körömlakk, nagyon gyorsan szárad több rétegben is. A fedőlakk párja is nagyon jó, nem olcsók, de szerintem megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

tothdalmika

2015. december 2.

A legjobb lakk ever! :D Nem szeretem lakkizni a körmöm mert olyan kis nyomik, hogy semmi nem mutat szépen rajtuk... Na de ez!!! Csoda! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Yeliz

2015. szeptember 22.

Nekem egy sötét padlizsános árnyalat van, ami felkenve majdnem fekete. 2-3napig bírja és sajnos látszik, hogy a teteje elkezd kopni, de igazából ez nálam minden sötétebb lakkra jellemző. Az ecset mondjuk lehetne jobb és a kupak se esik valahogy kézre festés közben, de a szín és a gyors száradás kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

nitmit

2015. április 23.

Egy gyönyörű kék árnyalatot sikerült vennem a Mammutban lévő új üzletükben, és nagyon tetszik. Gyönyörű színeik vannak, a lakk nagyon gyorsan szárad két rétegben is, és szépen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

lucimuci77

2015. február 13.

Imádom!! Egy bordós árnyalatom van belőle, és egyszerűen csodálatos! Egy rétegben is szép,de azért én 2 rétegben vittem fel.Hamar szárad,nem buborékos és valóban gél hatása van.Már 3 napja a körmömön van és semmi baja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 13.

LaurenC.

2014. július 31.

Barnás árnyalat van meg, reptéren szereztem. Egy rétegben nem fed, kicsi és ahhoz képest drága. Nincs gél hatás, átlagosan fénylő körömlakk, viszont gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

nagy.nikike

2014. április 12.

Tegnap vásároltam ebből a géles lakkból egy menta színűt és el kell hogy mondjam imádom, két rétegben nagyon szépen fed, nem csíkoz és nem levegősödik fel. Egyre jobban kezdem megszeretni ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.