Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

A természetes sók és a fekete só exkluzív kombinációja intenzíven hámlaszt és egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Ideális választás, ha élettelibb, tónusosabb bőrre vágysz. A mirha, opulens fa, ylang-ylang és pacsuli keverékéből álló illat megnyugtató atmoszférát biztosít, míg az értékes aromaterápiás olajok ellazítanak és harmóniába hoznak önmagaddal.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

dobolank

Korcsoport: >54
2017. augusztus 7.

Baromi jó cucc, könnyű használni a kis kanálkával, kiadós, lassan fogy és puha lesz utána a bőr. Az illata miatt választottam pont ezt, és az sem kutya.
Közben megvettem a sorozat masszázskrémjét is, hihetetlenül az is, és most féláron van kb 1500ért. van benne egy enyhe mentolos feeling, de nem zavaró, jól zsíroz, kiválóan szívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Dinart

2016. július 16.

Puha baba bőr a végeredmény, és fantasztikus jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Puha baba bőr a végeredmény, és fantasztikus jó illata van.