Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tiszta pigmentekből álló szemhéjpúder.
Nedves ecsettel alkalmazva mély és vibráló színt eredményez.
5 árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Matzee

2017. február 2.

Rózsaszín és kék színt vettem akcióban, óriás mennyiség, jól pigmentalt, kár, higy csak ez a pár szín kapható. Tartós, könnyen lehet felvenni természetes rövid szőrű ecsettel. Imádom!!! A rózsaszín hétköznapokra is kiváló szolgálatot nyújt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

natulcien

2016. június 22.

Hatalmas adag, csodás szín a 601-es corall, ami könnyen kezelhető és rendkívül tartós. Az egyetlen problémám, hogy nekem kevés az elérhető 5 árnyalat. Szeretnék még több színt. Ez a corall viszont az S167-es Pupa palettával is praktikusan kombinálható. Ha lesz új szín tuti veszek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.