Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakbalzsam, igény szerinti színhatás. Teljesen természetes és személyre szabott színt biztosít az ajkakon. Különleges pigmentjei az ajkak pH értékéhez igazodnak, így a végeredmény egy egyedi szín. Puha és krémes textúra, kellemes viselet.

001 Universal Pink árnyalatban kapható

cske

2017. május 10.

Nem szárít, mint sok hidratálást ígérő termék :) kellemes, visszafogott, a változáshoz azért kell némi hideg, szóval ez majd októberben lesz érdekes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Lulic

2017. március 29.

Nagyon jól hidratál, de sajnos nekem nem változik a színe, mert nyomi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Nagyon jól hidratál, de sajnos nekem nem változik a színe, mert nyomi vagyok.

Szütyő Beauty blog

2017. március 28.

Remek a kialakítása ennek az ajakápolónak: ez volt a legelső, amit észrevettem, amikor kipróbáltam és ahhoz képest, hogy nem vártam egészen sokat tőle, meglepő módon nagyon kellemes és remek ápoló hatású balzsamról van szó. Kitekerve púderes árnyalatnak látni, de mindenkin egy kicsit más a végeredmény, ugyanis a használója pH értékéhez igazodik a színe - rajtam egy halvány málnaszínt eredményez. Állandó bedobós ajakápoló lett a mindennapi táskámban, annyira megszerettem. Kényelmes, praktikus, erős és minőségi a csomagolása és ha nincsenek teljesen kiszáradva az ajkaink, egy szinten tartó ajakápolónak szerintem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.