Pupa

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macskapofa, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Limitált kiadás

Krémes és könnyen kenhető, kellemes tapintású textúra. Finom vanília illata gondoskodik az egyedülálló érzéki élményről.

2 árnyalatban kapható

natulcien

2017. május 25.

Mindkét árnyalatot használom annak függvényében, hogy milyen színű a sminkem. Nagyon sokat gondolkodtam azon megvegyem-e, aztán végül kedvezményesen jutottam hozzájuk. Teljes áron tuti nem vettem volna meg őket, de így elfogyasztom. Kézzel, azaz az ujjaimmal viszem fel a bőrömre, és úgy tökéletes. Kicsit nagyok a csillámok benne, de viszonylag hamar le is kopik. No ezzel nem dicsérem túl:D. Nem rajongok a nagyon csillámos, túlzott sminkekért, így nem baj, hogy ezzel nem lehet túlzásba esni. Vannak jobb krémes highlighterek is. Pl. az Artdeco-é, de az kis mennyiség drágábban. Ha valaki olcsóbban hozzájut ezekhez a termékekhez, egy próbát megérnek. Amúgy a színek szépek,a bőrön jól mutatnak, egyenletesen kopnak, és nem foltos a végeredmény, szépen eldogozhatóak. Kipróbálom majd szemfestékként is őket, lehet, hogy vannak bennük még lehetőségek. Addig viszont 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Szütyő Beauty blog

2017. március 28.

A Pink Muse Highlighterrel egyelőre se veled - se nélküled kapcsolatban állunk, el is mondom miért. A termék első ránézésre egyébként inkább tűnik egy krémes pirosítónak (meg is örültem neki hirtelen), de belemászva az anyagba már egyértelművé vált, hogy highlighterrel van dolgom. Sajnos felapplikálva a bőrömre már közel sem mutat olyan jól, mint a kompaktban, de végül megtaláltam a módját annak, hogy praktikusan használni tudjam. Az orcáimra szoktam felvinni egy ecsettel, lényegében alapot szolgáltatva az erre kerülő por állagú pirosítónak, akár mattnak is, és így a két különböző állag együtt szuperül működik. A mattnak ad egy icipici fényt, tartósítja egész napra, és olyan orcákat kapok így, mintha csak természetes módon kipirultam volna egy kicsit. Ez amúgy így mind szép és jó, remek módja az alkalmazásának, de valamiért highlighternek önmagában rajtam nem működik olyan jól, akárhogy próbálkoztam. Inkább tűnt sajnos egy furcsa foltnak az arccsontomon, mint egy kellemes fénynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Lilium

2017. március 19.

Nekem a világosabbik aranyos pezsgő árnyalatban van meg, ami nem túl intenzív színű, de hétköznapokra pont jó. Érdekes textúrája van, tényleg csak ujjal, vagy a szivacskájával lehet szépen felvinni (először amikor otthon megláttam, azt hittem, hogy átvertek, mert volt valami fura réteg a tetején, amitől teljesen por állagúnak nézett ki :D). Pici csillámok is vannak benne, még pont a határeset méretben. Az illata finom vaníliás, de szerintem egy highlighterbe ez teljesen fölösleges. Viszont az arcomon szépen mutat, az összkép rendben van, egyetlen nagyobb hibája, hogy nem tartós, néhány óra után már a csillámokat sem látom magamon. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.