Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Zsanna84

2014. június 30.

Ezt kaptam karácsonyra anyósomtól! Nagyon szeretem mert minden van benne, még primer is, amit imádok, mert tartós tőle a smink. A színek nagyon visszafogottak, pasztellek, nagyon szép, elegáns sminket lehet készíteni velük. Ha egész napos tolmács munkám van ezzel sminkelek, mert nemcsak visszafogottan szép, de tartós is. Csodásak a szájfények is! Van benne korrektor, pirosító, bronzer és púder is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.