Pupa

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

"Ő a PupaCat kollekció legreprezentatívabb darabja. Gömb alakú, minimál dizájnos és bársonyosan puha: ettől lesz igazán különleges a vágy eme titokzatos tárgya! Arcra, szemre és ajkakra tartalmaz sminket."

Fekete, fehér és piros színekben (különböző árnyalatú tartalommal)

katpro

2016. december 2.

Alig vártam , hogy megvegyem. A csomagolása nagyon cuki :)
1-2 x használtam, de eddigi tapasztalatok szerint nekem nem nagyon jött be. a szemhéjfestékek nem annyira pigmentáltak, mint ahogy vártam volna.
Ráadásul elég nehéz ecsettel felvenni a színt. Még próbálkozom vele, hát ha összebarátkozunk, nem nagyon szeretném, ha csak a polcom dísze lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Alig vártam , hogy megvegyem. A csomagolása nagyon cuki :)

lina54

2016. január 28.

Megszerettem ezt a kis palettát. Bár nehéz kizárni ezt az extrém cuki és elbűvölő csomagolást, azt tudom mondani, hogy nagyon szeretem használni. Igaz, nem igazán lehet ebből profi sminket készíteni, de egy szép természetes nappali és egy dögös esti/alkalmi sminket össze lehet belőle hozni.A szájfények egész jók, bár szerintem nem kellett volna bele ennyi, inkább szemhéjpúderrel kellett volna feltölteni ezeknek a helyét. A pirosító is gyönyörű ,ahogy a szemhéjpúderek is. Kicsit drága ez az eredeti ár szerintem, de ez egy nem minden napi paletta, a csomagolását tekintve. Ajándékba tökéletes lehet. Aki viszont szeretne beruházni egy jó palettára/smink készletre, ennyi pénzért inkább mást vegyen szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

BlueBunny

2016. január 17.

Én is karácsonyra kaptam, piros cicát, csak más színekkel mint ami képen van, nagyon nagyon tetszik. Smink és egyben szobadísz is! Rengeteg minden van benne, csodaszép színek, tartósak, nem kenődnek el, pigmentáltak és nem ülnek bele a ráncokba. Van benne korrektor, szemhéjalap, pirosító, rúzsok, szájfény, szemhéjpúderek, highlighterek. Szerintem rengeteget fogom használni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

szeliger

2016. január 17.

Lányom kapott karácsonyra egy pont olyan cicadobozt, mint amilyen a képen látható, a miénk a hideg színeket tartalmazó összeállítás. A piros bársonyruha nagyon aranyos, csak sajnos minden port, szöszmöszt összeszed. Kinyitva az egyes emeleteket egy-egy viszonylag kemény műanyagfólia fedi, ez nagyon hasznos dolog, mert megakadályozza, hogy a poros festékek a szemközti festékpalettákba beessenek, de főkép, hogy a szájfények mindent összekenjenek. Ezeket gyakorlatilag minden használatnál le kell tisztítani a rájuk kenődött szájfénytől. A palettában kapunk egy krémes korrektort, ami nagyon fényes, inkább highlighter funkciójú, két por alapú highlightert (egy fehér és egy lilás tónusút), szintén nagyon csillogók, ezek szerintem kevésbé jól sikerültek. Az egy szem pirosító szép babarózsaszín, kellően pigmentált, elég jól használható. A szemhéjalap hozza a szokásos Pupa minőséget, dicséretesen jól működik. Szemhéjpúderből hat színt kapunk, fehér, a kék három árnyalata, orgonalila és egy taupe színt, szemhéjra felvive elég gyengén pigmentáltak (én a pl.a sötét kéktől jóval mélyebb színt vártam), de szép egyenletesen felvihetők és összesatírozhatók. Szájfényt kilenc színben is tartalmaz a paletta, ezeket nem próbáltam, a lányom pancsolt velük, de valahogy nem is csábítanak. A kis szivacsos aplikátor végeredményben használható, de két kézzel is elég nehéz kivenni a helyéről, egy kis műanyag pöcök rögzíti, a lazításhoz némi ügyeskedés szükséges. A kis tükör gyorssegélynek megfelelő, a paletta kinyítva is a lábára állítható, így a tükör is olyan, mintha állványon lenne. Összességében inkább látványra aranyos, fiatalabb korosztálynak való játék ez, nagy dolgokat ne várjon tőle senki. Én még karácsony előtti kedvezménnyel vettem a miénket, még így is drága volt szerintem, de a gyerek nagyon boldog volt és biztosan jobban jártam ezzel, mint a gyerekeknek játékboltban kapható sminkpalettákkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.