Pupa

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: parblek, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

"Professzionális szemsmink készlet. Primer és korrektorok, matt, bársony és gyöngyházfény hatású, krém állagú és kompakt szemhéjfestékek, színes szemtusok és rögzítő púder. Mindaz, ami a tökéletes tekintethez kell!"

3 változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NyBetti

2019. november 16.

Szülinapi akcióban vettem 2 éve a lilás tónusú színösszeállítást.
Szeretem, nem porzik, pigmentált, szemhéjalappal szerintem napokig fent maradna🙂
Az alsó tálcán lévő zselés szemfestékek viszont nem jöttek be, nagyon maszatolódnak a szemhéjamon (alapból fedett, zsíros).
A tusok es a korrektorok jók, viszont a szemhéjalap használhatatlan.
Összességében jól kihasználható paletta, ha elfogy szülinapomon újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Szülinapi akcióban vettem 2 éve a lilás tónusú színösszeállítást.
A tusok es a korrektorok jók, viszont a szemhéjalap használhatatlan.
Összességében jól kihasználható paletta, ha elfogy szülinapomon újra veszem.

laszloenci

2018. július 20.

Nővéremtől kaptam névnapomra, magamtól nem biztos, hogy ezt a variációt választottam volna, de kellemesen csalódtam. A szájfények meseszépek benne, sok árnyalatot nagyon szeretek hordani közülük, pedig az ilyen sminkkészletekben nem szoktam szeretni őket. A korrektorokat nagyon szerettem, hamar el is használtam mind. A glitteres szemfesték (?) csak lefolyatta az alatta lévő festéket, azóta nem is használom, és amúgy is telement rendes szemfestékkel. Amik azonban kiválók és nagyon élénk a színük. Az egyetlen problémám velük, hogy nincs egy világos alapszín, amit legelső lépésként fel tudnék vinni a szemhéjamra (a kékes-zöldes variáció van meg). A pirosító árnyalata nagyon tetszik, szerencsére van hozzá olyan keskeny ecsetem, amivel fel tudom vinni az arcomra. A púder igéretesnek tűnik, de nagyon ritkán van türelmem kibányászni a nagy, pufi púderecsetemmel, mert túl keskeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

parblek

2017. december 18.

Szülinapomra választottam ezt 50%-os kuponnal és nagyon megérte volna teljes áron is (Intense Smoky). A színek elképesztően szépek és pigmentáltak. Őszintén szólva az idáig kedvenc sleek palettámnál is jobban tetszik. Olyat szerettem volna amiben több matt szín van, de ez is teljesen használható hétköznapra is, szép fénye van, de nem érzem túlzásnak munkahelyre sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.