Pupa

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Kerek ecset pirosítóra, porpúderre, alapozóra és illuminátorra."Pomette" hatás

• Pirosítók, ragyogásfokozó púderek, púderek és por állagú alapozók felvitelére.
  • A kerekített forma különösen arc pirosítására és a „bonne mine” hatás elérésére, valamint az arccsontok kihangsúlyozására szolgál.
  • Az innovatív Dermocura® szintetikus szál kifogástalan felvitelt tesz lehetővé, és „simogatás” érzését kelti.
  • Teljes mértékben Olaszországban, kézzel készült.
  • Klinikailag tesztelt.

Nikkii0326

2018. május 29.

Nagyon jo minosege van. Szuper ecset. En pirositokhoz nem szeretem az ilyen formaju ecseteket igy bronzositonak hasznalom. Szepen lehet vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.