Pupa

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es nyári limitált kiadás

"001 Golden Rose" színű, csillámos, homok hatású körömlakk.

2017. augusztus 22.

Gyönyörűséges homoklakk, bár rajtam inkább "Silver Rose" mint "Golden Rose", mondjuk a fényviszonyoktól is függ. Egy rétegben is szépen fed ha kellő mennyiségű lakkot használunk. Rajtam kb. 2 napig volt szép(alaplakk + 1 réteg), utána már darabokban kezdett kopni. A lemosása szenvedős, mint a homoklakkoké általában. Szerintem télre, ünnepi alkalmakra is abszolút megfelelő szín. Összességében 4 csillag, mert lehetne kicsit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.