Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2015 őszi limitált kiadás

Égetett szemhéjpúder

Jól árnyékolható, könnyű, selymes és kellemes textúra.

5 gyöngyházfényű árnyalatban kapható.

lenizsu

2018. július 21.

A képen látható árnyalatban használom. Amióta felbontottam, szinte minden nap ezt viselem. Gyönyörűen pigmentált, nem porzik, könnyen satírozható, egész nap a helyén marad. Első alkalommal minden előkészítés nélkül (alapozó, korrektor, szemhéjbázis) teszteltem. Úgy is szépen a helyén maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Nomad

2018. március 9.

gyönyörű színek, de nekem nem tartós. Sőt! Ahogy felteszem, pislogok kettőt, az arccsontomon megcsillannak a részecskék, a szemhéjamon alig marad, ez így nagyon béna... Ráadásul a nap hátralévő részében is pereg, a szemem ég, és délutánra bevörösödik. Igazán kár, mert a színek gyönyörűek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Kitketkati

2016. május 9.

Akciósan 3 árnyalatot is bezsebeltem, de a kedvencem a 02-es aranyszínű. Szépek, tartósak, bár azt írják hogy vizesen is használható az intenzívebb szín eléréséhez, mégsem igazán tapasztaltam különbséget a vizes és a száraz felvitel között, legalábbis az 02-es és 05-ös árnyalatnál. A 01-est árnyékolásra használom leginkább, de aki be meri vállalni és jól állnak a sötét színek (pl. barátnőm) annak az egész szemhéjon is remekül mutat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.