Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2015-ös tavaszi limitált kiadás

5 színű szemhéjfesték paletta 2 színváltozatban.

B3tt1

2018. április 22.

Nekem a képen látható második paletta van meg. Nágyon pigmentált, nagyon tartós, pont az én színeim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

mindkét paletta megvan, és örülök hogy betáraztam belőlük. rendkívül tartós, nem pergő, gyönyörű színű festékek.
nem használtam semmi extrát alapnak, csak némi korrektort a szemem köré és a szemhéjamra, nekem sehol nem tapadt össze a festék pedig más márkáknál előforul. a színek egyszerre intenzíven pigmentáltak és gyöngyházas fényűek, gyönyörűen felvihetők a mellékelt applikátorral. nemhogy semmilyen negatívumot nem tudok róla elmondani, de sokféle festék kipróbálása után bátran mondhatom hogy ez a leges legjobb mind közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Natalka

2015. szeptember 19.

A képen az első színváltozatú van meg, beszédültem a Pupába, és nem bírtam kijönni üres kézzel, főleg, h ez le volt árazva félárra... így már egész jó vétel.
De hogy mindenkit megnyugtassak: nem maradtatok le semmiről. Vhogy úgy hirdették, h folyékony púder technológiás szemfesték, és ebben tényleg nincs hiba, alig érintettem bele az ujjam, már ugrott is fel a krémes por a bőrömre. Álomnak tűnik a pigmentáltsága, de ahogy ecsettel próbálkozom felapplikálni szemhéjra, úgy már nem megy. Több réteg kell, h a palettában is látható színt kapjuk (csak a rózsaszínek és lilák esetében, mert a zöld az egyetlen, ami pont olyan vad és feltűnő, mint a tartóban). Oda se neki, viszont: alap nélkül meg se próbáljátok! Felesleges időpocsékolás. A szín sem látszik, és két perc alatt a redőkben van, ami maradt. Nagy NEM. Ha mindezt figyelembe vesszük, gondosan "megágyazunk" a festéknek, akkor semmi gond, szép lesz a végeredmény (a primer minőségétől függ majd, h mennyire lesz tartós. Nekem Too Faced van, azzal remek.)
Plusz vallomásként hozzá kell tennem, h a nagy pasztellsárga háromszög színért vettem meg, amiből felkenve semmi nem érvényesül. Sima fényes highlighter szín, minden Sleek palettámban van egy ilyen fehérben (meg kb. bármilyen szemfesték palettában), de én pont azért vettem meg ezt, mert a benne látható színt akartam viszontlátni a szememen. Nem jött össze. KIKOnál van amúgy a monok között egy csodálatosnak tűnő sárga, azt hiszem az lesz az igazi. Ha már KIKO. Nagyon hasonló a Pupához, mintha egy tőről fakadnának, de nekem a KIKO ezerszer szimpatikusabb. Nem csak azért, mert eddig minden termék, amit vettem tőlük, kifogástalan (!) minőségű, hanem vhogy a termékeik precízebbek, átgondoltabbak, jobbnak érzem őket. Persze a Pupának sincs oka szégyenkezni, olyanok mint egy jobb drogériás sminkmárka (pl. mint a Max Factor, csak szebb a csomagolás).
Közepesre tartom ezt most, mert a dizájn ugyan rendkívül megnyerő, a minőséggel azért vannak problémáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.