Pupa

Ár:   6740 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   20,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2021. május 11.

Kiszerelés:   20,8 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

"Komplett arc-, szem- és ajaksmink termékek gazdag kínálata. A korrektor elfedi a bőr apró hibáit, a krém állagú arcpirosító a bőrnek természetes külsőt, a kompakt arcpirosító megrajzolt vonalakat biztosít. A megvilágító krém értékes fénypontokat hoz létre, a kompakt megvilágító tiszta fényhatást kölcsönöz az arcnak. A könnyen árnyalható, lágy és pigmentált textúrájú kompakt szemhéjfestékek modulálható eredményt biztosítanak és egyedi smink kialakítását teszik lehetővé, míg a krém állagú szemhéjfestékek a finom fénypontokat létrehozva teszik még intenzívebbé a végeredményt. A szem primer ideális alapot képez számukra és fokozza tapadásukat. A csillogó ajakrúzsok megrajzolják és fényt adnak az ajkaknak, az olvadó textúrájú klasszikus ajakrúzs tökéletes színnel vonják be azokat, míg a matt ajakrúzs kifinomult, bársonyos hatást hoznak létre, a nude ajakrúzs pedig egy abszolút természetes színt és csillogást kölcsönöz. A szuper fényes szájfény kiemeli az ajak teltségét. "

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia