Pupa

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CataKatinka, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2015-ös limitált karácsonyi kiadás

Classic Allure összeállításban kapható

ivanbogi

2016. december 23.

Szemezgettem vele egy jó ideje interneten, majd beszabadultam egy Pupa boltba, megláttam és rájöttem hogy nekem erre most szükségem van!!!
A 02-es palettát vettem meg, nagyon szépek a színei, szuper tartós, és hogy mennyire gyönyörű a csomagolása hihetetlen!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Acetaldehid

2016. december 22.

Ahogy megláttam, tudtam, hogy nekem ez kell! Hétköznapra is szuper, bár eléggé csillogós, így nem használom minden nap. Egy jó alappal elég tartós is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

CataKatinka

2016. február 25.

Sokáig szemeztem ezzel a palettával, Megvettem. Imádom. Tökéletes akár nappalra , akár alkalmi smink elkészítéséhez is, már aki szereti a csillogó végeredményt:D Bár rájöttem, hogy nem állnak annyira jól a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.