Pupa

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Gyorsan felszívódó, gazdag és extra lágy krém.

• Intenzív és tartós barnaságot biztosít, és védi a bőrt a napsugárzástól.
  • Intenzíven táplálja, és védi a bőrt a nap, a szél és a só szárító hatásától.
  • Hidratálja az irritált ajkakat.
  • Vízre és izzadtságra ellenálló. Lepergeti a homokot.

Kétféle fényvédővel kapható:
•    SPF 6 – ALACSONY VÉDELEM
•    SPF 30 – MAGAS VÉDELEM

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

svivko

2016. november 13.

Kellemes kókuszos-sütis-parfümös testápoló, egy pici fényvédelemmel. Tényleg kellemes, észrevehetetlen viselet.A stick és "deo" változatok mellett könnyen ez lett a kedvenc. Egyszerű és gyors a használata, viszont sajnálom, hogy nem legalább 30 SPF-et kapott, mert így nem biztonságos a használata. Akkor kentem fel, mikor már szépen lebarnultam az 50 SPF-es deo változattal, és délutáni/ esti programunk volt nyaraláskor. Nagyon sokáig bírta,mégsem volt az a vízlepergetősen, csikorgósan vízálló. Kellemes illatát is sokáig éreztem, nem égtem le vele egyszer sem.
Hajpakolásként hatalmas lebőgés, pedig tökéletesen úgy használtam, ahogy acsomagoláson írták ; leave-in hajtáplálóként egy zsírtapacs lett a hajam száradás után, hiába próbáltam kiöblíteni, mikor éreztem, hogy ez nagyon zsíros lesz...
Amennyiben ki fog jönni jövőre ilyen testápolós 30 SPF-es Pupa termék, tuti megveszem, de nem a hajamra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.