Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Kompakt krémes alapozó a napbarnított hatásért

Víz-, izzadás- és nedvességálló, puhává teszi és egész nap hidratálja a bőrt. Könnyű, extra kényelmes és egyszerűen felvihető textúra kellemes nyári illattal.

4 árnyalatban kapható

Lindi

2017. április 30.

Én kidobtam,annyira borzalmasan látszott,h sminkelve vagyok,h csak esti fényben mertem egy ideig használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

ancsyka88

2016. június 27.

A legsötétebbet használtam krémkontúrként. Erre a célra is vettem, mert amugy egész arcra szerintem túl olajos. Nem rossz, de kontúrozáshoz találtam jobb terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Krisz78

2016. április 1.

Ez egy nagyon jó kis cucc!
001-es árnyalatot választottam (nyárra majd kell a sötétebb).
Március elején vettem, azóta szinte minden nap használom.
Finom krémes állaga van, ami akkor is könnyen, észrevétlenül eloszlatható ha nedves szivaccsal viszem fel és akkor is, ha ecsettel.
Nagyon könnyű el-/bedolgozni,nem szárít, nem poros.Olyan, mint egy színezett hidratáló krém.
Ha reggel 7-kor felkenem, délután 4-kor még a helyén van. Azért kipróbáltam, milyen "ráfrissítve": működik úgy is.
Nem matt, hanem olyan egészséges bőrfényű (és ezt tartja is, nem lesz zsírosbödön fej).
Nekem sárgás tónusú a bőröm, így nincs tőle répa fejem, de a "svédszőke" barátosnémon "nem természetes".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Ez egy nagyon jó kis cucc!
001-es árnyalatot választottam (nyárra majd kell a sötétebb).
Március elején vettem, azóta szinte minden nap használom.