Pupa

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   6,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedorka, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   6,6 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Exkluzív smink készletet, egy bálnák által inspirált, egyszerű formatervezésű dobozban. A készlet sugárzó tekintetet és a megrajzolt ajkakat biztosító smink termékeket tartalmaz. A puha, pigmentált textúrájú és könnyen árnyalható kompakt szemhéjfestékek modulálható eredményt biztosítanak és egyedi smink kialakítását teszik lehetővé. A megvilágító krém fénybe árasztja az arc kiemelkedő részeit. A csillogó ajakrúzsok fényessé teszik és pontosan definiálják az ajkakat, míg a telt színű, matt rúzsok kifinomult, bársonyos hatást kölcsönöznek azoknak. A szuper fényes szájfény kiemeli az ajak teltségét.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: alig használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

nizzka

2019. december 29.

Nagyon bájos ez a külcsín! A belbecs pedig jól kihasználható, a 003-as szemhéjpúderei az egy aranyló színt kivéve valami szuperek, a finom rózsaszín egy kis ügyességgel csodaszép pirosítóként is. A highlighter az én ízlésemnek túl csillogó. A rúzsok pedig meglepően pigmentáltak és tartósak finish-től függetlenül, de még mindig nem tudom megszokni, hogy egy légtérben van a poros és a krémes állag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Basnoka

2019. december 20.

Az első PUPA termék, amit kipróbáltam és engem nagyon megfogott.
Tetszik a design, kézreálló, kompakt, tökéletes társ az utazásokhoz, mert abszolút kihasználhatóak a szemre és szájra való árnyalatok (számomra).
Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen fel lehet építeni erősebb sminket is.
Sajnos az ajakra való árnyalatok nem igazán tartósak, viszont én használtam tusként is szem alá és fölé, teljesen megfelelt. :)
Ajakecsetet hiányoltam én is, szemre saját ecseteket használtam, nem a mellékelt applikátort.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Az első PUPA termék, amit kipróbáltam és engem nagyon megfogott.
Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen fel lehet építeni erősebb sminket is.

krisztina.bachman

2019. december 20.

A színek jól pigmentáltak, a rúzsok tartósak, ajánlott hozzá saját ecseteket használni a precízebb felvitel érdekében. Nagyon praktikus utazásokhoz, mert minden benne van számomra ami szükséges egy egyszerűbb, könnyedebb sminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Sophia00

2019. december 16.

Tesztelésre kaptam a terméket, én összességében meg vagyok vele elégedve!
A szemhéjpúderek tartósak és jól pigmentáltak, szépen lehet velük dolgozni, bár én ecsettel viszem fel, nem pedig a mellékelt applikátorral, mert azzal kicsit nehézkes és nem lesz vele olyan szép az eredmény. Egyébként nagyon szép sminkeket lehet vele készíteni!
A szájfények/rúzsok szép színűek bár a 2 sötétebb nem passzol a bőrömhöz, de kevertem a többivel és úgy egész jó lett. Könnyen kenhetőek és krémes állagúak, jól hidratálja az ajkat.
Amit negatívum volt számomra az ecset hiánya a rúzsokhoz/szájfényekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Tesztelésre kaptam a terméket, én összességében meg vagyok vele elégedve!
Amit negatívum volt számomra az ecset hiánya a rúzsokhoz/szájfényekhez.

Drehsnia

2019. december 15.

A szemhéjpúderek közepesen pigmentáltak, szépek, bár a színek összeállítása amik nekem jutottak, sajnos nem az én bőrtónusomhoz valóak (rózsaszín és pinkes)
A paletták alatt található szivacsos applikátor nekem rontja az összképet, gyerekes, olcsó hatást kelt tőle.
A paletta maga szép, és jó anyagból van a bálna, ami egyébként aranyos.
A púdereknek kellemes illata van.
A rúzsok inkább színezett szájfények és ragadnak, hamar kopnak, sajnos ahhoz nem járt applikátor, így azt ujjal kellene felkenni, ami hosszabb körömmel nem megy és nem is higiénikus.
A paletták összecsukhatóak, a szemhéjpúder pora viszont így belehullik a rúzsokba.
Összességében a minőséggel megvagyok elégedve, de ha a boltban vásárolnék, nem ezt választanám a Pupa termékei közül, talán fiatalabb korosztálynak 16-22 éves közötti lányoknak ajánlanám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

A paletta maga szép, és jó anyagból van a bálna, ami egyébként aranyos.
A púdereknek kellemes illata van.

hedorka

2019. november 8.

Nagyon szeretem a pupa termékeket, de erről nehéz igazán jókat írni. Szerencsére vásárláshoz kaptam ajándékba, az árát biztosan nem éri meg. Viszont nagyon cuki, kamaszoknak ajándékba talán jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.