Pupa

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   6,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedorka, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   6,6 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Exkluzív smink készletet, egy bálnák által inspirált, egyszerű formatervezésű dobozban. A készlet sugárzó tekintetet és a megrajzolt ajkakat biztosító smink termékeket tartalmaz. A puha, pigmentált textúrájú és könnyen árnyalható kompakt szemhéjfestékek modulálható eredményt biztosítanak és egyedi smink kialakítását teszik lehetővé. A megvilágító krém fénybe árasztja az arc kiemelkedő részeit. A csillogó ajakrúzsok fényessé teszik és pontosan definiálják az ajkakat, míg a telt színű, matt rúzsok kifinomult, bársonyos hatást kölcsönöznek azoknak. A szuper fényes szájfény kiemeli az ajak teltségét.

szalkaivivi

2019. december 4.

Ajándékba kaptam egy Whale 2 terméket a Pupa és a trnd csapatától, aminek nagyon-nagyon örültem! Már egy ideje szemeztem a Pupa termékekkel, de ez volt az első alkalom, hogy a kezemben tarthattam és kipróbálhattam egyet a sok közül.
Ötletes, remek kialakítású kis smink készletnek tartom tele gyönyörű, divatos színekkel! Én matt rúzs imádó lévén a csillogó ajakrúzsokat annyira nem tudom kihasználni - bár ezek is jó minőségűek csakúgy, mint matt társaik. A szemhéjfestékekre a legjobb jelző a pigmentált textúra, mert ez valóban nem az a fajta, aminél esetleg felviszem a sötétebb színt, majd mikor elkezdem összedolgozni, akkor hiába az óvatos mozdulatok, a szemhéjpúdert mintha csak elsöprögetném, majd kezdhetem elölről - hozzáteszem ez engem is meglepett, nem számítottam ennyire jó minőségre!
Plusz pont pedig, hogy kibontás után szinte azonnal sikerült nagyságrendileg 1,5 méter magasról leejtenem, de túlélte a kis bálna formájú doboz, illetve benne az összes szemhéjpúder is! :)
Összességében nekem tetszik a termék, valószínűleg használni is fogom a továbbiakban. Megvenni nem venném meg, mivel a tartalma értelemszerűen nem variálható, és mint említettem, én a rúzsos oldalát nem igazán tudom kihasználni - természetesen magam miatt, nem a termék minősége hibájából. Ajándékötletnek tökéletes választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

hedorka

2019. november 8.

Nagyon szeretem a pupa termékeket, de erről nehéz igazán jókat írni. Szerencsére vásárláshoz kaptam ajándékba, az árát biztosan nem éri meg. Viszont nagyon cuki, kamaszoknak ajándékba talán jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.