Pure Fiji

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   457 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2015. június 30.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A friss cukornád kristályok eltávolítják az elhalt hámszöveteket, míg a természetesen jelenlevő alfa hidroxi anyagok gyengéden leradírozzák az öregedő bőrsejteket kitisztítva és kinyitva a bőrpólusokat. A mélyen hidratáló olajok keveréke védi és ápolja a bőrt, hogy az egészséges fényében ragyoghasson tovább.

Manciska

2016. január 23.

Csatlakozom a Pixiboxos szerzeménnyel rendelkezőkhöz.És a véleményükhöz is. Az "illata" rettenet, nekem is beszáradt, de csepegtettem bele egy kis vizet, így könnyebben kiszedtem. Ezért az olajosságért sem rajongok, én biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Babooca

2015. december 21.

Nekem is a narancsvirágos van a pixiből.A szaga engem is elriaszt, sajnos ez nem illat. A leggagyibb wc illatosítók egyikére emlékeztet. :( Már június óta használom a körömágyam rendbetételére havonta egyszer. Ma újra elővettem és sajnálatos módon észrevettem, hogy kiszáradt az egész és úgy kell kaparnom a tégelyből, hogy hozzájussak. A kezdetekkor nem ilyen volt, ez így most elég kiábrándító. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Szaszmancs

2015. december 1.

Elhasználtam a kis pixis kiszerelést,ami ha jól rémlik 60 ml-es volt és ez nekem 4 alkalomra volt elegendő. Megrögzött testradír használó vagyok és az ilyen cukros-olajosakat szeretem a legjobban, mert ezek a leghatékonyabbak radírozás téren és az ápolást is letudjuk velük egy lépésben. Ez a termék se többet, se kevesebbet nem tudott hasonló társainál, viszont ami miatt számomra egyértelműen csalódás, az az illata. Én a narancsvirág illatút kaptam, ami egy iszonyat erős wc illatosítóra hajaz, pedig én aztán megrögzött citrusmániás lévén sosem szoktam ilyet mondani, de ez tényleg olyan volt. Az ára pedig nevetségesen magas, töredékéért lehet kapni ugyanilyen hatásfokú, de kellemes illatú terméket. A testvaj is hatalmas csalódás volt egyébként, úgyhogy nálam ez a márka leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

franciska.papp18

2015. szeptember 13.

Szerintem csodás illata van, a testápolóját már kevésbé szerettem. Ha nem ennyibe kerülne, talán még újra is vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

lide81

2015. július 1.

Én imádom, hogy intenzív az illata, nagyon tetszik hogy testápolózni sem kell utána. Nagyon drága ugyan, de gondolkodom, hogy újraveszem. Eddig a kávézaccot leszámítva, ez a legjobb testradír amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Captainblonde

2015. június 20.

Pro: szuperül hidratál, finom puha lesz tőle a bőröm.
Kontra: Nekem túl intenzív az illata, leginkább wc illatosítóra emlékeztet... (A férjemet pedig frissen mosott ruhára :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Pro: szuperül hidratál, finom puha lesz tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

A kutyatejfélék családjába tartozó fa kivonata. Kérgének a kivonata és a diószerű termésének az olaja egyaránt használt a kozmetikumokban. Mindegyiknek bőrpuhító (emollient) és bőrjavító hatása van.