Purito

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a HelloSkin-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szabincsepp, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6900 Ft

Olajos lemosó, amely eltávolítja a sminket, fényvédőt, szennyeződéseket. Csak természetes olajokat tartalmaz.

Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4 000 Ft , Eladó: Vicki13
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Cigánd, fizetés: Fizetés banki utalással (+ postaköltség), a terméket Postán maradó ajánlott levélként vagy csomagautomatába (Magyar Posta) tudom küldeni
Ár: 6500 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

bebecske22

2021. április 25.

Ez a tisztító maga a csoda! Az Iherb-ről rendeltem, de csak azért, hogy ingyenes legyen a rendelésem...Volt itthon olajos lemosóm, amivel megvoltam elégedve, de aztán mégis csábított, hogy teszteljem. Úristen, hát én is imádom! Annyira szép sima, puha lesz utána a bőröm, hogy el sem hiszem :) Vízzel érintkezve tejszerűvé válik, amit nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

drozsi

2021. április 20.

En is nagyon szeretem. Kb 1 honapja hasznalom mar. Tiszta porusok, puha arc ennel tobbet nem is szeretnek egy lemosotol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

seresvivi01

2021. április 12.

Imádom! Imádom! Imádom! 2-3 nyomásnyi mintát kaptam belőle egy ismerősömtől, ami napokig elég volt. A sminket tökéletesen eltávolítja, a víz tökéletes leszedi az olajat az arcomról, de nyilván, utána még jön egy vízbázisú habzó Balea lemosó is, ami az esetleges maradékot teljesen eltávolítja. Pihe-puha lesz tőle az arcom. Rendkívül hatékony a mitesszerek és az orromon található SF halványítására is. Nagy előny, hogy ha Tinamuban szerzed be, készpénzes fizetés esetén 10% kedvezményt kapsz🤩 Holnap megyek is megvenni rendes kiszerelésben😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

CsiccaG

2021. április 6.

Első olajos lemosóm. Kb 4 hónapja használom és a fele hiányzik belőle. Szépen leszed mindent és kellemesen krémes a "habja". Nekem kicsit csípi a szemem, ha belemegy, de maximum jobban odafigyelek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Harold

2021. március 20.

Első olajos lemosóm, tökéletesen működik, teszi a dolgát. Először féltem, hogy nem fogom tudni lemosni, de vízzel érintkezve nagyon finom hab lesz belőle és hamar lejön. Nagyon szépen leszedi a naptejet, nekem nem okozott plusz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

sztikke

2021. február 12.

Első olajos lemosóm, tényleg nagyon jól tisztít, de azért engem picit szárít így a téli száraz időben. Viszont nem okoz pattikat, könnyű használni, vízzel érintkezve tényleg nagyon krémes lesz és meleg vízzel maradéktalanul le tudom mosni, nem hagy semmilyen olajos réteget az arcomon. Az összetevőlista tökéletes, de félek, hogy a 200 ml-t nem fogom tudni olyan gyorsan elhasználni, mint amilyen gyorsan megromlanak az olajak benne. Volt már sima mandulaolajam itthon, ami kb fél év után érezhetően megromlott az üvegben, majd updatelek később, ha elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

kincsorita

2021. január 27.

Első olajos tisztítóm, azért válaszotttam, mert a tinamu-ban mindig elérhető. Teljesen eltávolítja a sminket, nem csíp, rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

XskincareloverX

2021. január 13.

Azért vettem mert a sima vattakorongos sminklemosás kidörzsölte a szememet. Nem csalódtam. Tökéletes a szemkönyék tisztítására is, nem csíp szembe kerülve se. Könnyen lemosható, nem hagy száraz húzódó értést maga után. Pattanást nem hozott elő. Csomagolásán lehetne javítani, nem igazán utazásbarát, csak egy kis műanyag tartja a fejét, hogy ne nyomódjon be. Ezen kívül semmi bajom vele, zsírostól száraz bőrig mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

ViragS

2021. január 5.

Amikor felkentem, kaptam egy kisebb szívinfarktust, hogy ezt hogy fogom én lemosni, de nagy meglepetésemre egyszerűen és maradéktalanul. Ilyen tiszta még sosem volt a bőröm, mint ennek a használata után! Nem szárít, hanem csak szépen tisztít.
Az összetevők tökéletesek (a legtöbb ilyen olajos tisztítóban van legalább egy olyan összetevő, ami annyira nem tetszik, pl. parfüm, ásványi olaj stb.)
Meleg szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Meleg szívvel ajánlom!

Zsu92

2020. december 27.

Imádom. Csak a kezembe locsolom, így környezetbarát módon tudom a naptejet eltávolítani. Vízzel remekül lejön, nem húz és szárít, mint a mici vizek többsége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol