Purity Vision

Ár:   €7.19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   külföld (szlovák DM)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackspot, az összetevőket feltöltötte: Blue3, Módosítva: 2019. október 13.

Ár:   €7.19
Lelőhely:   külföld (szlovák DM)
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A legtisztább rózsavíz az EU piacán. Egyáltalán nem tartalmaz adalékanyagokat, tartósítószereket, stabilizátorokat, alkoholt.Damaszkuszi rózsából készült, a legújabb lepárlási technológiával, két órával a betakarítás után.

• Hidratáló, gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatású.
  • Megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől, faggyútól; enyhíti a pattanásos bőrt.
  • Érzékeny, kipirosodásra hajlamos, érett bőrre kiváló.
  • Fiatalít, csökkenti a szem fáradtságát.
  • Fenntartja a bőr pH-egyensúlyát.
  • Hűsíti a bőrt, borotválkozás után is használható.

tonic

2020. szeptember 16.

Tény,hogy nem túl olcsó, viszont nagyon jó, nem bánom,hogy némi gondolkodás után ezt vettem. Máshogy néz ki a címke,az üveg szerencsére a nagyobb kiszerelésnél sötét,az illata isteni,a pirosságot mérsékli, a pórusokat úgy érzem összehúzza,szép bőrkép,nyugtatja az egész arcomat,isteni rózsaillat. Csupa jó. Remélem előbb elfogy,mint elromlana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 16.

ortyika10

2020. március 10.

Nagyon szuper cucc, már többször újravettem. Sosem hagy cserben :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 10.

Nagyon szuper cucc, már többször újravettem. Sosem hagy cserben :)

Blue3

2019. október 11.

Igaz hogy kicsit drága, de teljesen megéri. Nem tartalmaz mesterséges összetevőket. Reggel és este is használom, utána olyan selymes lesz a bőröm, hogy szinte rá sem ismerek :) Az illata is nagyon finom, nem túl erős, cseppet sem zavaró. Mindenképp újraveszem ha elfogy, bár szerintem elég sokáig kitart még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

JVica98

2019. augusztus 20.

Szerintem nagyon szuper kis termék, többször újravettem már, reggelente arctisztítás után szoktam vele lepermetezni az arcom, a pirosabb foltokat szépen halványítja, megnyugtatja a bőröm. Számomra egy csodaszer 😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Lillie

2018. január 29.

Notinoról szereztem be. Most fog elfogyni de nagyon szeretem. Mind az illatát, mind a hatását. Biztosan be fogok belőle szerezni még de karácsonyra kaptam más típusú rózsavizet. Közel nem ennyire jó minőség de elhasználom mielőtt rendelek ebből ismételten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Nashuaaa

2016. november 15.

A kedvenc rózsavizem. Bár nem túl olcsó(7,20 euró, azaz olyan 2200 forint), de szerintem megéri az árát, mivel kiváló minőségű! Minden reggel és este az arctisztítás után áttörlöm még egy rózsavizes vattával is az arcomat, utána pedig csak simán ráfújom, hogy beigya a bőröm, csodásan puha lesz tőle és hidratált. Évek óta a mindennapi rutinom része :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

blackspot

2016. június 16.

Bár nem olcsó rózsavízről van szó, minőségben veri az általam eddig próbáltakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.