PuroBIO Cosmetics

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 2990 Ft

Egyenletesen és csíkmentesen dolgozza el a folyékony alapozót és jól bánik a por állagú termékekkel is, segít elkerülni a maszk hatást.

Kiválóan elboldogul a korrektorral, a pirosítóval, a rúzzsal és a szemhéjpúderrel is.

Kissé hegyesedő vége lehetővé teszi, hogy az apró zugokba is elérj.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1 690 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bingus86

2018. március 15.

Ez az első, és egyben utolsó blenderem is. Nincs összehasonlítási alapom, de nem is vagyok kíváncsi a többire, mert ennél csak rosszabb lehet:) Imádom, gyönyörűen teszi a dolgát. Sokan nem is hallottak még a Purobio-ról, ideje megismerkednie vele mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

regerbeatrix

2017. szeptember 21.

Egyszer melléfogtam egy blenderrel, durva anyagból volt, és kellemetlen volt vele dolgozni. De ez tökéletes! Imádok sminkelni vele. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

rosetta5

2016. november 30.

Szuper cuki! Nem is gondoltam volna, hogy ilyen könnyű vele sminkelni. Jó minőségű és könnyen tisztítható. 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.