PuroBIO Cosmetics

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 890 Ft

Segítségével könnyen és egyenletesen vihető fel a kompakt vagy ásványi púder.

Sűrű fejének és puha sörtéinek köszönhetően gyengéd a bőrrel, ugyanakkor precízen és pontosan dolgozik.

Vegán. Dermatológiailag tesztelt és hipoallergén.

Ár: 6790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3 890 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

aivil

2016. október 27.

Nagyon megszerettem! Pont annyi púderszemcsét vesz fel, amennyit könnyedén el tudok dolgozni, nem visz fel egy egész maszkréteget. Kellemesek a szálai, mert van tartásuk, ugyanakkor nem szúrósak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.