PuroBIO Cosmetics

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 3490 Ft

Kiválóan alkalmas a szájkontúr precíz meghúzására és az ajkak satírozására.

Szépen, egyenletesen viszi fel a rúzst az ajkakra, szálkialakításának köszönhetően könnyű vele dolgozni.

Vegán. Dermatológiailag tesztelt és hipoallergén.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Nono1322

2017. január 11.

Nagyon aranyos, pici, lekerekített a feje. Gyorsan és könnyen felvihető vele a rúzs, még az olyan nem túl nagy kézügyességgel rendelkezők számára is, mint amilyen én vagyok. Sokáig nem használtam ecsetet a rúzsokhoz, de be kell lássam, hogy nagyon megkönnyíti a sminkelést. Bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.