PuroBIO Cosmetics

Ár:   2065 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 1 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2017. január 5.

Ár:   2065 Ft
Kiszerelés:   1,3 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 1 590 Ft

Professzionális, bio-minősített termék. Szemceruzaként egyedi színintenzitást biztosít. Lágy, könnyed és pontos alkalmazás, tökéletes a szemek és az ajkak meghatározásához. Növényi olajokban és E-vitaminban gazdag, antioxidatív hatású és természetes módon ápol. Nem csak szájkontúrként, hanem az ajkak teljes kitöltésére is alkalmazható.

Parabén-, illatanyag- és szilikonmentes, néhány szín vegán.

Ár: 1 590 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 1590 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Emimo

Korcsoport: >54
2020. szeptember 2.

Marsala és bordó színt választottam. A színek gyönyörűek, teltek. Szememre nem kennék ilyen színeket, de szájra szuper mindkettő! Az állaga pont jó. Satírozva az ajkakon, majd valamilyen (én saját készítésút) színes ajakápolót vagy glossosabb jellegű, tehát kevésbé pigmentált rúzst használva egyszerűen tökéletes. Alakíthatom a színeket, a mélységüket. A legjobb, legszebb színű ceruzáim, pedig volt már néhány...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

GalambSz

2017. február 20.

Én a Marsala színt választottam, a kép alapján gondoltam szemceruzának is jó lesz, ha már a nevében is ez van. De tévedtem, annyira mélyvörös, hogy szemceruzának használhatatlan, ajakkontúrozáshoz viszont kiváló, csak nekem túl vad ez a szín. Az állaga amúgy nagy jó, se nem túl kemény, se nem túl puha, ajakrúzsként is használható. Én elmaszatolva használom egy kis színtelen ajakbalzsammal, úgy már nem olyan durva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Nancika

(!)
2016. december 27.

A puroBIO ajakrúzzsal együtt használtam eddig mindig. A márkától megszokottan mindkettő nagyon jól pigmentált. Viszont a legtöbb puroBIO terméktől eltérően rendkívül könnyű velük dolgozni: a ceruza elég puha ahhoz, hogy ne legyen kellemetlen a használata, viszont elég kemény ahhoz, hogy ne maszatolódjon el. Míg a rúzs még ecset nélkül is viszonylag szépen felvihető.

Mindkettő rendkívül tartós, a megfelelő fixálás után órákon keresztül gondtalanul viselhetjük a termékeket, akár ehetünk vagy ihatunk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.