Pyunkang Yul

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $12
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 4400

Gyengéd, de hatékony habzó arctisztító. Nyúlékony konzisztenciája miatt képes a pórusokban lévő szennyeződésekhez és olajhoz tapadni, majd eltávolítani, tiszta és friss bőrt hagyva maga után, anélkül, hogy kiszárítaná.

Ár: 4400 , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2800 , Eladó: knl_29
Állapot: 2szer használtam belőle borsónyit, kb 1800ft a postazas pluszba, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás lehetsèges, foxpost/posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ibisz83

2024. január 25.

Az eddigi legjobb arctisztító a koreai rutinban! A koreai termékeket nem használjuk önmagában, de ez megállja a helyét önállóan is arctisztítóként. Nagyon kevés elég belőle, óriási habot képez, fantasztikusan tisztít! A koreai arcápolási rutin 2. lépése, csodásan előkészíti a bőrt a további ápolásra. Minden tekintetben 5*!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 25.

lollinymph

2022. május 30.

Hát, nem kifejezetten borzasztó, de kevés a kiugróan pozitív tulajdonsága.
Először is nem igazán "foaming cleanser", legalábbis nem olyan, amilyenre az ember számítana, inkább olyan az állaga, mint az olvasztott pillecukornak. Úgy éreztem, hogy jól tisztít, de nem elég kíméletes, az én érzékeny bőröm nagyon száraznak, sterilnek, húzódónak érződött utána.
(Picike mintát kaptam belőle és egyszerre el is használtam, szóval lehet hogy valakinek hosszabb használat után jobban beválik~)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Hát, nem kifejezetten borzasztó, de kevés a kiugróan pozitív tulajdonsága.

bernadettu

2021. szeptember 26.

Egy alkalomra való mintám volt belőle.
Kellemes volt ahogy felhabzott de utána csikorgóan tisztának, húzódónak éreztem az arcbőröm.
Nem mondanám hogy borzalmas volt de manapság már a helyi drogériákban is kapni olyan lemosókat amik egyáltalán nem szárítják a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Egy alkalomra való mintám volt belőle.

Kremcica

2020. augusztus 24.

Mintám volt belőle ami pont egy alkalomra lett elég. Picit vonakodva használtam, mert a termékcsalád többi tagjával ellentétben illatosított. Maga a lemosó átmenet a hab és krém állag között. Az arcon kényelmes, a krémessége miatt kicsit nehezen kenhető és nehezen lemosható (gondolom a sok emulgeálószer miatt). Az eredmény sajnos rajtam csikorgósan, kissé szárítóan, tiszta bőrt eredményezett. Nem rossz lemosó, levitte a smink és fényvédőmaradványokat, de ennél sokkal jobb lemosók is vannak a piacon olcsóbban és könnyebben hozzáférhetőbben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Lolychan

2020. július 26.

Így nyáron nagyon megszerettem a habzó arctisztítókat. :D Kis mintám volt belőle szintén (4-es csomagolás). A lemosójával, a tonerével és az arckrémjével együtt használom. Jól tisztít, nem hagy csúszós érzetet a bőrön használat után. Nem szárít. Élmény használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.