Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

birdy70

2020. július 27.

Jó hatású, de pattanást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 27.

Jó hatású, de pattanást okoz.

szamantaturi

2020. július 26.

Pattanasokat okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Pattanasokat okoz.

lenochka

2020. július 5.

Jelenleg ezt használom, reggelre bársonyos, puha tapintású lesz tőle a bőröm. Frissnek érzem magam használata után. Vaskosabb, zsírosabb krém. Árfekvése kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

NRbk24

2020. május 26.

Télen, egész napos hideg után biztos nagyon jó, valakinek.. Full zsíros tőle a bőröm. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Martina1330

2020. április 30.

Ez valami borzalom gondoltam èjszakára jò lehet de ez katasztròfa elkenhetetlen ès megfulladok tőle egyáltalán be sem szìvòdik a fejed mint egy diszkòömb csillog, ragad kukába lesz a helye lekellett mosnom akárhányszor pròbálkoztam vele annyira szörnyű szavak nincsenek rá

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

kismaki

2020. március 12.

Ekcéma miatt nagyon ki tud száradni a bőröm, így elsősorban nem a ránctalanítás, hanem a mélyhidratálás volt a cél. Egy testes, töményebb krémről van szó, de engem egyáltalán nem zavar. Az illata kellemes, az üvege igényes. Nagyon puha lesz tőle az arcom, 2 napja használom és másik nappali krémmel és már látványos a változás a bőrömön. Kedvező ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

sweetnika77

2020. január 25.

Nagyon szuper,szàmomra csodaszer.Nagyon szàraz a bőrőm semmi nem hasznàlt,de ez a kis csoda helyre tette.Kevesebb a ràncom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

TimiEger

2020. január 24.

Nem tudom, de nekem nem ilyen a doboza. Viszont éjszakai meg q10 meg minden. Szóval tényleg nagyon sűrű, testes krém, még ha keveset teszek fel, akkor is olyan mintha rétegeztem volna. Először féltem, hogy majd előjönnek pattanások, de semmi ilyesmi nem történt. Nagyon szeretem az illatát. Érdekes, hogy ez az olcsó kategória nekem veri a 2000+ os krémeket is. Reggelre tényleg lehet rám mondani, hogy kisimult vagyok :) Teljesen felszívódik reggelre, mondjuk biztos segít neki a párnahuzatom is. Nekem nagyon bevált, újravevős, ha majd egyszer elfogy, mert ahogy nézem, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

pingu

2020. január 9.

Én is a Balea adventi kalendáriumában jutottam hozzá egy mini kiszereléshez. Először kicsit húztam a számat, hogy 25 évesen talán nem kell még annyira ránctalanítani, dehát gondoltam elkencélem maximum a kezemre ha nagyon rossz lesz. ÉS NEM!! Bazi jól esett a bőrömnek. Teljesen igazatok van abban, hogy ez egy rendkívül testes krém, de nekem pont ez kell télre mert nagyon száraz ilyenkor az arcom és piros és még hideg allergiám is van. :D Szóval halmozom az élvezeteket, főleg télen. Nyáron és tavasszal amúgy a Cerave hidratálóját használom és jó is, de a hidegebb időszakban nekem nem lég sajnos. De ez a cucc nagyon jó! 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

babszem81

2019. december 26.

Csak a mini kiszerelését használom évek óta és odáig vagyok tőle. Teljesen más, sokkal jobb, mint az 50ml-es tégelyes kiszerelés. Vajon miért nem ugyanaz? A bőröm imádja, feltölti, bár alapban szép és hibátlan, de még így is rá tud dobni. Mivel testes krém, így télen nappalra is használom. Nem allergizál, pedig hajlamos vagyok rá. Imádlak Balea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.