Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

sweetnika77

2020. január 25.

Nagyon szuper,szàmomra csodaszer.Nagyon szàraz a bőrőm semmi nem hasznàlt,de ez a kis csoda helyre tette.Kevesebb a ràncom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

TimiEger

2020. január 24.

Nem tudom, de nekem nem ilyen a doboza. Viszont éjszakai meg q10 meg minden. Szóval tényleg nagyon sűrű, testes krém, még ha keveset teszek fel, akkor is olyan mintha rétegeztem volna. Először féltem, hogy majd előjönnek pattanások, de semmi ilyesmi nem történt. Nagyon szeretem az illatát. Érdekes, hogy ez az olcsó kategória nekem veri a 2000+ os krémeket is. Reggelre tényleg lehet rám mondani, hogy kisimult vagyok :) Teljesen felszívódik reggelre, mondjuk biztos segít neki a párnahuzatom is. Nekem nagyon bevált, újravevős, ha majd egyszer elfogy, mert ahogy nézem, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

pingu

2020. január 9.

Én is a Balea adventi kalendáriumában jutottam hozzá egy mini kiszereléshez. Először kicsit húztam a számat, hogy 25 évesen talán nem kell még annyira ránctalanítani, dehát gondoltam elkencélem maximum a kezemre ha nagyon rossz lesz. ÉS NEM!! Bazi jól esett a bőrömnek. Teljesen igazatok van abban, hogy ez egy rendkívül testes krém, de nekem pont ez kell télre mert nagyon száraz ilyenkor az arcom és piros és még hideg allergiám is van. :D Szóval halmozom az élvezeteket, főleg télen. Nyáron és tavasszal amúgy a Cerave hidratálóját használom és jó is, de a hidegebb időszakban nekem nem lég sajnos. De ez a cucc nagyon jó! 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

babszem81

2019. december 26.

Csak a mini kiszerelését használom évek óta és odáig vagyok tőle. Teljesen más, sokkal jobb, mint az 50ml-es tégelyes kiszerelés. Vajon miért nem ugyanaz? A bőröm imádja, feltölti, bár alapban szép és hibátlan, de még így is rá tud dobni. Mivel testes krém, így télen nappalra is használom. Nem allergizál, pedig hajlamos vagyok rá. Imádlak Balea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Yubiri

2019. november 13.

Karácsonyi adventi kalendáriumban volt egy mini kiszerelés, ezt használtam éjszakára, az illata tetszett. Zsíros krém, a ránctalanításon semmit sem segített, nekem ez kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Ophelia

2019. július 8.

Ez rettenetes számomra. Korábban egy másik balea éjszakai krémet használtam, de legutóbb szomorúan tapasztaltam hogy helye se volt a polcon a boltban, ezt vettem helyette. Soha nem láttam még ilyen nehéz, zsíros, elkenhetetlen krémet, ehhez képest a margarin a hűtőben, vagy a brutál szarvasfaggyú sarokkrémem egy light géles valami. :'D borzalmas érzés volt az arcomon, csak azért nem mostam le, mert bíztam abban hogy reggelre bababőröm lesz, de még ez sem jött be. Elhasználom a könyökömre, vagy kidobom, még nem döntöttem el, de az arcom közelébe mégegyszer nem jön, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Nagynoemi13

2019. február 3.

A legkisebb kiszerelést vettem meg, kipróbálása,de biztosan megveszem a nagyobb kiszerelest is. Mikor az arcomra kentem elég zsíros hatása volt, de reggelre kisimultabb és puhább volt a bőröm. Aki a zsirosabb bortipusba tartozik ,annak nem ajánlom. Könnyen elkenhető , nem kell belőle sok , az illata kellemes. Érzékeny , hamar kipiroslodo borom van , de engem egyáltalán nem irritalt. A teli időszakban használom, hogy nyáron esetleg jobban zsírositana abban meg nincs tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

AdriennBernadett

2019. január 11.

Szerencsére csak a kis kiszerelést vettem meg. Rendkívül zsíros be sem szívódik rendesen. Ráadásul reggelre olyan, mintha be sem kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

KittyMitty

2018. november 5.

5 ml-es kiszerelést vettem meg sorban álláskor bámészkodva, háromszor használtam eddig. Első baleás krémem, ugyanis valamiért tartok a márkától mert az egyik samponjuk és az egyik tusfürdőjük is okozott már hónapokig tartó ekcémát, de nem tudtam egyértelműen rájuk fogni, csak gyanítom. Óvatosan kezdtem ezzel a krémmel is, megvétel után csak a kezemre kentem egy kicsit, mielőtt az arcomra ment volna. Nem irritált, úgyhogy már három napja bátorkodom ezt használni. Zsíros, masszív krém, az illata nekem nagyon erős, picit mintha még csípné is az orcáim. Reggelre majdnem ugyanannyi marad az arcomon, mint felkenéskor, pedig nedves kézzel percekig masszírozom. Reggel viszont szép, kisimult az arcom. Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, megelőzés céljából vettem. Összességében használtam már sokkal jobb krémet, viszont árban nem vészes, és a csípő érzésen kívül más gondot nem okozott. Kipróbáltam, de szerintem abba is hagyom, még mielőtt az a kis égő érzés durvábban jelentkezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Nicu

2018. október 26.

2 utazó kiszerelés után bátorkodtam megvenni a nagyot. Zsírosodásra hajlamos bőröm pikk-pakk beszippantotta, minimálisan volt fényes a bőröm. Nagyon jól hidratál, kellemes az illata. Nem irritálja az érzékeny bőröm, pattanásokat sem okozott. Ránctalanítást nem nagyon vettem észre, de szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.