Quiz

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Díva.96, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

vivien5

2019. április 30.

Fedni egyáltalán nem fed. Én 500 Ft-ot nem adnék érte. Az illata jó de semmi más pozitívumot nem fedeztem fel benne. Egy nagy rakás sz*r.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

FeketePiroska

2016. június 28.

Hát ... én megpróbáltam felkenni... de olyan érzés volt mintha bőrradírt kentem volna rá... + semmit sem fedett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Díva.96

2014. december 28.

Fedni nem fed,ami nekem negatív lenne.A legvilágosabb alapozó van meg.Az illatát szeretem,olyan természetes.Már egy ideje a természetes termékek híve vagyok (sampon,tusfürdő,mosópor stb.) az összetevői között azonban BHT is szerepel.Akit érdekel olvasson utána.Ezért sok sok pont minusz.Az árát azonban megérte kb 800Ft volt a fodrászkellékes boltban.A bőröm felkenéskor issza magába.
Nagyon nehéz helyzetbe vagyok a pontozásnál.
Borzalmasan érzékeny a bőröm,a BHT miatt fájó szívvel le kell mondanom róla.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Nagyon nehéz helyzetbe vagyok a pontozásnál.
Borzalmasan érzékeny a bőröm,a BHT miatt fájó szívvel le kell mondanom róla.:(