Quiz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   százforintos boltok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szabo123

2016. szeptember 10.

Szárít,színtelen.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Szárít,színtelen.....

henrietta93

2014. december 9.

ez valami szörnyeteg :D ne vegyétek!!! kár hogy nincs 0 vagy mínusz csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

ez valami szörnyeteg :D ne vegyétek!!! kár hogy nincs 0 vagy mínusz csillag :D

Jossie

2014. szeptember 1.

Megfogadtam, hogy semmilyen terméket nem fogok a sárga földig alázni itt Krémmánián, hiszen lehet, hogy valaki másnak éppen a kedvence lesz, de itt egyszerűen nem tudok mást tenni.
Egy vegyesboltban bukkantam rá - épp fogytán voltam az alapozóból -, és az eladó lány odajött, majd mondta, hogy ezt nagyon sokan viszik, próbáljam meg, kevesebb, mint 300 Ft-ért nem veszíthetek semmit.
Első próba után még két pontot adtam volna neki, mert úgy gondoltam, hogy elhibáztam a színt, de mikor másodszorra is kipróbáltam rájöttem, hogy ez az egész úgy nem ér semmit, ahogy van. Komolyan mondom... ennyire pocsék terméket még soha nem használtam, pedig volt már dolgom párral.
Az arcom fél óra viselés után viszketni kezdett, majd mikor lemostam láttam, apró piros foltocskák jelentek meg rajta - ami lehet a túlérzékenységemnek is köszönhető -, valamint hiába vártam, hogy picikét is száradjon, makacskodott és meg sem próbálta. Ha lehetne nulla csillagot adni elgondolkoznék rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Mossyka

2013. január 26.

Ez volt az első alapozóm. A legvilágosabb árnyalat is narancssárga. A fedése még oké lenne na de, hogy mindent megfog amihez csak hozzáér az biztos. Ahogy emlékszek még fénylett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

helly_good_guy

2012. december 13.

ez a leehtö elgroszabalapozó szinben mindenben nem fed elégé az arcon nemleeht jolelkenni szar amygarán szar olcsó husnak hig a leve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 13.