Quiz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   százforintos boltok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

audreycoca

2015. május 2.

Nagyon olcsó, de nem vált be. Valahogy nem tud illeszkedni a bőrömhöz, és nem tudom, de valahogy megül az egész a bőrömön, mint egy maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

Ella

2014. április 11.

Az egyik első púderem. Olyan "elmegy" kategória. A színe nem volt a legjobb, de elhasználtam. Az ára nem vészes, sőt. De így is csak 3-ast kap tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

bogcsilike

2013. december 26.

Van Quiz- es alapozóm, ezzel szoktam kifényesíteni, és az ára is nagyon jó! Szerintem azért az árért ez arany értékű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Maniac

2013. január 1.

Nekem is volt ilyen púderem, azt hiszem az első ráadásul. Akkor el voltam ájulva tőle, nem tudom mennyit változott azóta. Ma már nem használnám se őt, se mást. Később a kisebb-nagyobb bőrhibák kialakulásával rájöttem, hogy nem eltakarni kell őket, hanem megoldani a problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.