Quiz

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   százforintos boltok

PrincessMarshmallow

2018. június 25.

Nekem bejött. Nincs olyan furcsa szaga,, mint sok más korrektornak. A színe is megfelelő (a legvilágosabbat (1-est) használom). Tartósnak is elég tartós, nem vándorol el az arcomon. A fedése is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Hecate

2017. május 7.

Pattanások elfedésére tökéletes. Jó színű és sokáig tart. Az ára kedvező és ha csak pattanások elrejtésére használjuk nagyon sokáig tart. Sajnos nem mindig kapható - kínainál vagy száz forintos boltokban érdemes keresni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

bugosgizi

2015. július 11.

Nagyon nehéz korrektor. Én a karikáimra használom. Jól fed de egyszerűen túl tömény ahhoz hogy jól fel lehessen kenni. Nem lélegzik megfelelően alatta a bőr. A színe nagyon jó de minden más hááát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.