QYRA

Ár:   13 980 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   21 db ampulla   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Vikka79, Módosítva: 2020. május 28.

Ár:   13 980 Ft
Kiszerelés:   21 db ampulla
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Folyékony kollagén-peptid tartalmú étrendkiegészítő szépség-ital. Serkeniti a szervezet természetes kollagéntermelését. Klinikailag bizonyítottan növeli a bőr feszességét. Nemcsak a külsőleg alkalmazott anti-aging eljárások, hanem a folyékony kollagént tartalmazó termékek új generációs alternatívája is. A különleges kollagénpeptidek arra ösztönzik az érintett sejteket, hogy tovább folytassák a kollagéntermelést.