Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Dottir

2020. február 27.

Sokáig szentül meg voltam győződve, hogy ez egy ibolyás-fehérpézsmás illat. Annyira, hogy soha nem is néztem utána az összetevőknek. Úgyhogy igencsak pillogtam, mikor kiderült, hogy hát nem annyira ibolya. Olyat nem is látott, és akkor viszont nem tudom mit érzek ibolyásnak...nem kevés erőlködés árán detektálom a gardéniát és talán a gyöngyvirágot, de ilyen hogy dinnye meg bazsarózsa meg bazsalikom...teljesen negatív. A velúrban lehet valami, de soha nem gondoltam volna rá. Na szóval, ez egy ibolyás-feherpézsmás illat számomra. Meg fréziás.:D Puha, meleg, ölelő, hívogató, bársonyos, meseszép. Persze, rég nincs már köztünk... Birtoklok egy régi példányt, egy kicsit már meg van menve, de nem annyira, hogy ne lehessen használni. Az első 20 perc gázos csak, addig meglapulok valami félreeső sarokban, és mikor tiszta a levegő, előbújok, aztán egész nap sugárzó ibolyakék buborékban élvezkedem, mert olyan tartós.
Ideírom a jegyeit, mert látom hogy nincsenek fent.
Fej: gardénia, jázmin, grapefruit, bazsarózsa, gyöngyvirág, lótusz, dinnye
Szív: tubarózsa, narancsvirág, rózsa, bazsalikom, verbéna
Alap: borostyán, szantál, pézsma, tölgymoha, vetiver, velúr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Ideírom a jegyeit, mert látom hogy nincsenek fent.
Fej: gardénia, jázmin, grapefruit, bazsarózsa, gyöngyvirág, lótusz, dinnye
Szív: tubarózsa, narancsvirág, rózsa, bazsalikom, verbéna
Alap: borostyán, szantál, pézsma, tölgymoha, vetiver, velúr

Grumpi

2018. december 1.

Hát nekem ez a parfüm volt az év pofára esése!Itt olvastam róla és ezért rendeltem.Imádom a leírásban szereplő összetevőket,gondoltam kapok egy virágos,gyümölcsös esetleg kicsit édeskés parfümöt de annyit kibírok.Az első fújásnál szinte lesokkolt!Olyan illata van mintha az összes létező keserű gyümölcsöt összekeverték volna amihez még hozzá turmixoltak zellert meg fehérrépát.Esküszöm próbáltam nem tusfürdőt használni nehogy azzal keveredjen,melegben,hidegben!Még külön egy drogériába is elmentem hátha az enyémmel van valami gond,de nem!Viszont egy biztos!Olyan tartós,hogy még szapannal sem tudtam levakarni a szagát!Úgy éreztem magam mintha a komposztálóban ültem volna és bűzlöttem!Nem tudom,hogy tud egy illat ennyire külömbőzően hatni embereken,de ilyen rosszat még életemben nem fogtam ki!Még a kékszínű üvegeket is elkerülöm egy darabíg,meg nem szimatolok semmilyen kéket annyira meg undorodtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

timilla

2017. június 19.

Érdekes, hogy ez alapvetően virágos illatként van kategorizálva, rajtam valahogy inkább tisztaság illat, az a fajta megnyugtató, bőrközeli, elegáns tónus, ami szerintem kb. mindenkinek jól áll, senkit nem irritál az ember környezetében, de ami fel sem tűnik senkinek. Csak olyan természetes, ápolt jelenlétet biztosít, ami minden nő szeretne a magáénak tudni. A felfújás után 2-3 óráig úgy gondoltam, nem is tetszik nekem ez a parfüm, de fél nap után, amikor már eggyé vált velem, akkor nagyon szerettem. Nem hűha érzés, de bármikor elhasználnék belőle egy üveggel, akár nyáron, akár télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Kedi81

2017. május 11.

Imádom!Alap illataim közé tartozik,baromi tartós(pedig edt) és egyedi rajtam,abszolút nem nyárias-könnyed az én bőrömön,inkább olyan igazi bőrbe simulós-ölelős,pedig első "találkozás" nehezen indult,egyáltalán nem tetszett,de valamiért még egyszer teszteltem,és teljesen elvarázsolt,igazi misztikus,érzéki és kacér illat,ami egész nap érződik,ruhán akár napokig is kitart.
Sajnálom,hogy már nem beszerezhető,még van egy pici az utolsó üvegem alján,nagyon spórolok vele :-)
Esetleg,ha valakinek még van és szeretne megválni Tőle,akkor átvenném:-)
Ezúton is köszönet érte Nórinak,akitől sikerült beszerezni egy üveggel,végre nem kell spórolnom,ma délután kaptam meg,egy fújás belőle a csuklómon próbaképpen és máris körbeleng és "ölelget" -biztos jól alszok ma éjjel,ez az igazi SZERELEM-KÖSZÖNÖM!!!!! :-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Esetleg,ha valakinek még van és szeretne megválni Tőle,akkor átvenném:-)

claudia.nyilas

2017. január 15.

De jó! Azt hittem csak nekem a maga az "üvegbezárt emlékek" ez a parfüm! :) Huszas éveim elején használtam és az akkori Jordán és Tunéziai nyaralások jázmin füzéres illatát hozta vissza nekem. Imádtam akkoriban. Azt hittem végleg megszünt. Az új MIU MIU parfüm hozta vissza ennak a parfümnek az emlékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

fruzsicaaa

2015. május 7.

Amerikaban kaphato. Meg is kaparintottam egy uveggel, persze 125 ml-set hozattam :)
Todulnak a regi emlekek..
Nyar, kek eg, tengerpart, forro szel, viragillat..
Az a fajta laza, termszetesseget sugarzo illat, amit egy farmer-converse kombohoz visel az ember, de este a kis feketehez is siman passzol, mert megvan benne a fuszer, a csavar, amitol nem egy sima kis nyari szello. Annal sokkal osszetettebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

Todulnak a regi emlekek..
Nyar, kek eg, tengerpart, forro szel, viragillat..

lenlilla0924

2014. október 17.

Imádtam! Évekig őriztem az üres üveget, tartós, kifinomult illat. Licitálós oldalakon még megvehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

klau810614

2014. március 6.

Nekem nagyon nem tetszett...Semmi nyarat vagy kék illatott nem éreztem benne csak valami nagyon fura szagot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

annapanni

2013. január 9.

Egy ellenszenves lány hordott Ralph Lauren parfümöket magán, hozzá kötöttem a nevet és nem is próbálkoztam velük sokáig. Aztán ajándékba kaptam egy barátnőtől ezt, és meglepődtem, mennyire tetszik. Spóroltam vele, ne fogyjon el olyan hamar, de egy jó nagy üveg ecet lett a vége amit tavaly dobtam ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

Amanda

2012. december 29.

Igazi kék illat, megidézi a nyarat a tenger és az ég kékjét. Azonban nem csak nyáron használható, sőt! Én azthiszem éppen decemberben találkoztam vele. Azzonnal megfogott ez a letisztult, gyönyörű sima kék üveg. Az illat pedig, ott a Mammutban a decemberi hideg és tolongás ellenére, elrepített az óceán partjára.
Mint mindegyik Ralph Lauren, ez a parfüm is közvetíti az amerikai életérzést: a könnyedséget,a lazaságot, a gondtalanságot. A Blue viszont ennél is tovább megy és nem csak egy könnyű kis nyári illat. A fűszeressége teszi talán, hogy vele bármikor nyári hangulatba kerülhetünk, még a legzordabb fagyok idején is, melegít de ezt nem úgy kell érteni, hogy fűt, inkább arra gondolok, hogy napfényt áraszt.
Mindenkinek ajánlom megillatolni, és mégegy pozitívum, nem jön szembe az utcán, egyáltalán nem tucat illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.