Ralph Lauren

Ár:   €78   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Ár:   €78
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

1978-as illat, Ralph Lauren első két parfümjének egyike, és az első nőknek alkotott parfümje.

Fő illatjegyek: rózsa, szegfű és ibolya

Ralph Lauren Lauren EDT (több gyári mini parfüm)
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Picur81
Állapot: több féle , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: csak próbálva volt, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel vagy GLS

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Angel79

2016. december 17.

Melyik ez az élelmiszerbolt amiről írtál x? Hol lelhető fel?
Pont az ilyesmi illatokat szeretem és az ismerősömnek ez a kedvence(megvenném ajándékba)
Mivel még nem találkoztam vele személyesen,5 pontot nem tudok adni,megelőlegezek neki 4-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Melyik ez az élelmiszerbolt amiről írtál x? Hol lelhető fel?

Piscinke

2016. november 25.

Meglehetősen csalóka a design-ja. Ez egy rendkívül zöld illat, kb. mintha egy kis orgona keveredne sok-sok zöld fűvel és levéllel. Az elején még dominál benne valami régies, markáns, szappanos virágillat, de elég hamar átmegy kifejezetten zöldbe. Megérdemli az 5 csillagot, mert elég különleges, és én szeretem a zöld-virágos vonalat. Viszont a bordó-arany jellegű eleganciát utálom, és tényleg fogom a fejem, hogyan lehetett egy ilyen jellegű illathoz kitalálni ezt a design-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

x

2016. november 19.

Érdekes koncepció, a bordó üveg, amelyből kiindulva én egy Trouble-szerű illatot várnék, kontrasztot alkot a zöld illattal. Igen szappanosan és kissé fanyarul zöld. Egy közeli élelmiszerboltban(!) árulták, szerintem valami kihalásra ítélt termékek polcán, nevetséges áron. Láttam rajta, hogy régebbi, klasszikus darab, és azokat szeretni szoktam, így kis utánaolvasás után visszamentem és vettem egy darabot.

Bőrre fújva: A fragi szerint a fejillata ananász, zsálya zöld jegyek és rózsafa, na ebből nekem csak a zöld jön át, próbálom felfedezni az ananászt, eléggé elkerekedett a szemem, amikor a jegyek között megláttam. Szívillat a leírásban is felsorolt rózsa, ibolya, ciklámen, akác, gyöngyvirág és jázmin, amiből rám jellemző módon én csak az ibolyát érzem ki határozottan. Alapjegyei cédrus, szantálfa, vetiver, tölgymoha és szegfű. Ha nagyon igyekszem, az utóbbi kettőt detektálom. Arra gyanakszom, hogy a birtokomban levő példány kifújás után már nem a teljes arcát mutatja, kicsit várni kell, hogy a megbuggyanást előrejelző alkoholos aroma elillanjon. Kb 10 másodperc múlva kaphatok reális képet róla. (A batch code alapján 2006-os példány, a design alapján régebbinek tűnt, nyilván nem újítottak a külsején, hanem az eredeti stílusát hozták át a 21. századba... sajnos az illattal nem ezt tették, hanem reformulálták, több helyen olvastam.)
Nagyon zöld, de szappanosan és tisztán, nem úgy, mintha frissen levágott virágok és növények szárait szimatolnám. Természetes hatású, de valahogy nem én vagyok. Sajnos a tartósságát és hatóerejét leharcolták az évek, pedig dobozban állt a boltban. Azt hiszem, a leszáradása sokkal szebb, mint ami hozzám eljut. A szappanos ibolya a Grey Flannelben is nehezen emészthető a számomra, de a friss füves-virágos zöld, tiszta illat nagyon kedves. Az Arden Beautyban is pont ezt szeretem, és itt is jelen van. Állítólag a régebbi formula gazdagabb és szebb.
RL első női parfümje. 59 ml-es kiszerelés, ilyet még nem is láttam eddig. Bobbi Brown egyik kedvenc illata.

Papírcsíkon szebben kibomlik, érdekesebb, mint bőrön.
Ez a vélemény sajnos így nem valami hasznos, mert szerintem a példányom gyengül, az eleje már nem hiteles és a tartóssága lecsökkent, ezért nem tud kibontakozni bőrön. Papírra fújva teljesen más illat, sokkal virágosabb, picit zamatos és talán pici ananász is megjelenik és nagyon összetett, ez sajnos a bőrömön nem jön ki. Valami piára emlékeztet egyébként papírról szimatolva, talán abszintra.

Ha valaki jó állapotú darabot talál belőle, kísérletezzen, mert nagyon érdekes alkotás. Ma már ilyet nem gyártanak, eléggé szokatlan még az én furcsaságokra vadászó orromnak is. Az öt pontot meg kell adnom, mert amit a papíron művel, az szívfájdítóan mesés. Természetet kedvelő, mesterkéletlen, derűs, önmagukat elfogadó nőknek és férfiaknak kortól függetlenül ajánlom kipróbálásra, ha összefutnak vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Papírcsíkon szebben kibomlik, érdekesebb, mint bőrön.