Ralph Lauren

Ár:   11 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, Módosítva: 2012. március 25.

Ár:   11 590 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: lótusz, jázmin, peony, gardénia, rózsa, szantál, vetiver

Ár: 9000 , Eladó: frodiradar
Állapot: Néhány fújás hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Megbeszéljük
Ár: 14000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: 100ml / kép, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

angela88

2023. május 26.

Újdonság volt ez a dm-ben, így leteszteltem. Nagyon jó vizes illat, de nem a túlságosan citrusos, szúrós fajtából. Kis idő múlva krémes illattá válik. Nagyon bőrközeli, mikor már azt hittem teljesen eltűnt az illat egyszer csak megcsapott még akkor is valami kellemes fuvallat, de nagy hatósugara nincs neki azt hiszem. Nagy melegben ez elég is így nekem, de túlságosan drágának tartom, még fele ennyit ha adnék érte, mint amennyiért árulták, mert annyira egyáltalán nem különleges, hogy 13 000 forintért megvegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 26.

akli

2021. február 6.

Alapvetően egy jó illat, bár amilyen ütősen kezdődik, rólam épp olyan gyorsan illan el. Nagyon aquás, nagyon dimanikus, amikor az ember amúgy is robban szét az energiától, akkor még rátesz egy lapáttal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Lupiluuu

2019. augusztus 11.

Ha tisztaság illat,akkor ez az első számú kedvencem 😊 igazi felfrissülés,nekem olyan kicsit mediterrán illat ,nagyon kellemes de erőteljes . Amikor összejöttem a párommal,akkor ezt használtam és mindig megjegyezte ,hogy milyen szexi illatom van. Már pár éve nem vásároltam újra,de most úgy érzem eljött az ő ideje....kíváncsi vagyok milyen emlékeket hoz majd elő😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Zsuzsixy

2018. május 26.

Kedvencem már vagy 15 éve mindig visszatérek hozzá friss de mégis édes virágos lájtos de mégis megdicsérik rajtam sajnos az én bőrömön nem tartós ..már kezdem unni az üvege egyszerű de ha valaki friss könnyed illatot keres az mindenképp szaglássza meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Sugarfree

2018. március 29.

Vagy egy hónapig járkáltam vissza újra és újra hogy tesztelgessem, az első reakció minden egyes alkalommal egy lehunyt szemű “Mmmmmmmm” volt, aztán csuklószimatolás a nap hátralevő részében. Na ma végre vettem magamnak 50 ml boldogságot és nyakonöntöttem magam vele. Nagyon izgalmas, jól eltalált tiszta illat, és idővel sem változik felismerhetetlenné, megőrzi a frissességét. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

NoraFilc

2017. január 23.

Nagyon erzekeny vagyok az illatokra, csak a friss, konnyed, termeszetes parfumok johetnek szoba nalam. Es ez ilyen, az egyik kedvencem. Van benne valami, ami miatt megsem mondanam, hogy az en kizarolagos, legesleg illatom, de eloszeretettel viselem es az egyetlen parfum, amire eddig kivetel nelkul, minden ferfi megjegyezte, hogy milyen finom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Marcsi66

2016. január 28.

Nagyon jó parfüm,finom aqvás ,valóban azt érzem mintha zuhanyoztam,volna,egy finom tusfürdő illatához hasonlít a legjobban,Egyáltalán nem édes,kirobbanó ez az energia amit átad,sokszorozza az erőt,,,.sportos vagány csajos illat,...abszolút befutó,nagyon jó választás hétköznapokra...közepesen tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

krémparádé

2016. január 28.

Nagyon sajnálom, de ezzel az "illattal" ki lehetne kergetni a világból. Van valami nagyon zavaró benne, pedig a gyümölcsös illatokat nagyon szeretem. Anno volt egy ilyen deom, valószínűleg koppintás, kuka lett a vége. Ha csak megérzem, elfacsarodik az orrom. Minden rossz szándék nélkül egy csilli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Diana82

2016. január 28.

Könnyed, friss, energikus komfort illlat rohangálós hétköznapokra. Nem túl izgalmas kompozíció, de ettől még nagyon kellemes parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

mmoniqe

2015. november 11.

Imádom. A kedvencem. Az örök. A legfinomabb. Az ÉN illatom :) :)
Gyümölcsös, friss, üde... szerelem volt első "illatra"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

Imádom. A kedvencem. Az örök. A legfinomabb. Az ÉN illatom :) :)
Gyümölcsös, friss, üde... szerelem volt első "illatra"