Ralph Lauren

Ár:   11 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, Módosítva: 2012. március 25.

Ár:   11 590 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: lótusz, jázmin, peony, gardénia, rózsa, szantál, vetiver

Ár: 5000 Ft+ pk , Eladó: xandra932
Állapot: 100/ennyi, Helyszín: Bp, fizetés: Posta-személyes BP-n
♡ Ralph Lauren Ralph ♡
Ár: 14000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

akli

2021. február 6.

Alapvetően egy jó illat, bár amilyen ütősen kezdődik, rólam épp olyan gyorsan illan el. Nagyon aquás, nagyon dimanikus, amikor az ember amúgy is robban szét az energiától, akkor még rátesz egy lapáttal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Lupiluuu

2019. augusztus 11.

Ha tisztaság illat,akkor ez az első számú kedvencem 😊 igazi felfrissülés,nekem olyan kicsit mediterrán illat ,nagyon kellemes de erőteljes . Amikor összejöttem a párommal,akkor ezt használtam és mindig megjegyezte ,hogy milyen szexi illatom van. Már pár éve nem vásároltam újra,de most úgy érzem eljött az ő ideje....kíváncsi vagyok milyen emlékeket hoz majd elő😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Zsuzsixy

2018. május 26.

Kedvencem már vagy 15 éve mindig visszatérek hozzá friss de mégis édes virágos lájtos de mégis megdicsérik rajtam sajnos az én bőrömön nem tartós ..már kezdem unni az üvege egyszerű de ha valaki friss könnyed illatot keres az mindenképp szaglássza meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Sugarfree

2018. március 29.

Vagy egy hónapig járkáltam vissza újra és újra hogy tesztelgessem, az első reakció minden egyes alkalommal egy lehunyt szemű “Mmmmmmmm” volt, aztán csuklószimatolás a nap hátralevő részében. Na ma végre vettem magamnak 50 ml boldogságot és nyakonöntöttem magam vele. Nagyon izgalmas, jól eltalált tiszta illat, és idővel sem változik felismerhetetlenné, megőrzi a frissességét. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

NoraFilc

2017. január 23.

Nagyon erzekeny vagyok az illatokra, csak a friss, konnyed, termeszetes parfumok johetnek szoba nalam. Es ez ilyen, az egyik kedvencem. Van benne valami, ami miatt megsem mondanam, hogy az en kizarolagos, legesleg illatom, de eloszeretettel viselem es az egyetlen parfum, amire eddig kivetel nelkul, minden ferfi megjegyezte, hogy milyen finom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Marcsi66

2016. január 28.

Nagyon jó parfüm,finom aqvás ,valóban azt érzem mintha zuhanyoztam,volna,egy finom tusfürdő illatához hasonlít a legjobban,Egyáltalán nem édes,kirobbanó ez az energia amit átad,sokszorozza az erőt,,,.sportos vagány csajos illat,...abszolút befutó,nagyon jó választás hétköznapokra...közepesen tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

krémparádé

2016. január 28.

Nagyon sajnálom, de ezzel az "illattal" ki lehetne kergetni a világból. Van valami nagyon zavaró benne, pedig a gyümölcsös illatokat nagyon szeretem. Anno volt egy ilyen deom, valószínűleg koppintás, kuka lett a vége. Ha csak megérzem, elfacsarodik az orrom. Minden rossz szándék nélkül egy csilli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Diana82

2016. január 28.

Könnyed, friss, energikus komfort illlat rohangálós hétköznapokra. Nem túl izgalmas kompozíció, de ettől még nagyon kellemes parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

mmoniqe

2015. november 11.

Imádom. A kedvencem. Az örök. A legfinomabb. Az ÉN illatom :) :)
Gyümölcsös, friss, üde... szerelem volt első "illatra"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Imádom. A kedvencem. Az örök. A legfinomabb. Az ÉN illatom :) :)
Gyümölcsös, friss, üde... szerelem volt első "illatra"

andrea91

2015. november 1.

Nekem ő volt az első igazi :) emlékszem hogy a sulis folyosói szekrényemben tartottam :) nagyon kedves korszak ez nekem, egy régi szerelem, azok a sulis idők "amiről már csak a filmek szólnak" - nem voltak okostelefonok, a szüneteket mindenfele hülyeségekkel töltöttük, ahelyett hogy mindenki a telefonjaba bújt volna, amikor az iPod volt a csúcstechnika es a legmenőbb dolog a vilagon, feleztük a fülest, és hazafele fél füllel de ketten hallgattunk zenét :) nem volt annyira nagyon régen, de amikor a metrón / akárhol azt látom hogy mindenki bele van buzulva az okoskütyüjébe, akkor elég távolinak tűnik, és nagyon hálás vagyok amiért én még ez előtt jártam suliba. Ez a parfüm számomra ezt jelenti.:) most nincs belole, de mindig megszimatolom, es a közeljövőben szerintem be is szerzek egyet megint, ma is ugyanúgy tetszik, és szerintem a mostani cukordömpingben igazán kiemelkedő darab. Nem dögös, nem bugyiszaggató, és a legkevésbé sem a végzet asszonya típusú illat - ellenben végtelenül bájos, a "szomszéd lány" jellegű, viszont szerintem sokkal emlékezetesebb, és személyhez köthetőbb mint a ma oly divatos sí, LVB stb. nincs ezekkel baj, nekem is van, de nem tudom elképzelni hogy valaki pl a sí-re azt mondaná valaha hogy ó igen ez olyan xy illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.