Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2020. június 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Fejjegyek: feketeribiszke, pink bors olaja, neroli olaja, rebarbara akkord

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, sambac jázmin

Alapjegyek: fekete vanília, szantál olaja, ámbrás-fás akkordok

Ár: 7000 , Eladó: Monika5
Állapot: 30ml/5mili hiany de nem lehet atvilagitani, Helyszín: Budapest 18.ker, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Augmentin

2021. július 23.

Ez az illat egyszerre tiszta, friss, sexy, és elegáns.
Bevállalósabb hölgytársaimnak ajánlom, erős szilázsa miatt.
Tartóssága min 8 óra.
Az egyik legjobb parfüm, ami ma a piacon árkataegóriájában megtalálható.
Ha lehetne 10 csillagot adnékí

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 23.

Ez az illat egyszerre tiszta, friss, sexy, és elegáns.
Bevállalósabb hölgytársaimnak ajánlom, erős szilázsa miatt.
Tartóssága min 8 óra.
Az egyik legjobb parfüm, ami ma a piacon árkataegóriájában megtalálható.
Ha lehetne 10 csillagot adnékí

Dottir

2020. június 22.

Ő is az est-hajsza egyik áldozata. Ó, milyen szép és visszafogottan elegáns a csomagolása! Semmi fakszni, fekete-arany, amint a képen is látszik, kézbe kéredzkedő, egyszerű forma, a kupak pedig felnyitható, mint egy Zippo öngyújtó. A tartalom is hasonló: nincs túlbonyolítva, de nemes, elegáns, melegebb illat, kicsit doromboló szexepillel. A sima Woman nálam egyáltalán nem talált be, de még mellé sem, egyszerűen semmilyen-akármiislehetne virágillatnak érzem. Az Intense a La Vie est Belle-Manifesto-The One sajátosságainak valamiféle közös halmaza az én orrom szerint, vagyis virágos-gyümölcsös-gourmand. A kezdése hasonló a Trussardi Donna-hoz a rengeteg neroli és narancsvirág miatt, aminek az édes felhőjébe nagyon finoman belecsipkelődik a bors, a ribiszke pedig frissen és fanyarul kíséri őket. (Rebarbarát én nem érzek, hacsak nem az a kis savanykás, amit én a ribiszkének vélek. Hoppá, ez rímelt.) A tubarózsafelhő gyönyörűen gomolyog elő, és egy időre - rajtam - leuralja a terepet, olyannyira, hogy erőlködnöm kell, hogy a jázmint is kiérezzem. Aztán a leszáradás felé a jázmin átveszi a stafétát és a vaníliával együtt csodálatosan intenzív, de nem a szokványos édes, hanem már szinte kesernyés, érett eleggyé olvad össze. Én fát mutatóban sem érzek, de kell a fenének, olyan szép ez így is, hogy még. Szerintem ez egy mestermunka akkor is, ha nem túl eredeti. Nem tudom, fogom-e tartósan használni, egyelőre barátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.