Ramon Monegal

Ár:   45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2016. február 16.

Ár:   45 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Rejtélyes és nemes: az íriszgyökér illata fenséges. Nem véletlenül a parfümkészítés egyik legértékesebb alapanyaga. Ramon Monegal pedig csodát művelt vele. A legjobb fajta cédrus, az ibolya-hatású akácia és a leheletnyi málna sokszínű sziluettet kölcsönöz, a krémesen puha ilang-ilang és a jázmin abszolút pedig valóban hozzátesz az irísz félénk, finom bájához. Eleinte zöldes, fémes a lehelete, aztán fél óra elteltével elkezd kivirágozni a bőrön, és még három óra után is újabb, csodálatos elemek ragyognak fel belőle. Bámulatos szépségű alkotás.

Illatjegyei: írisz, mimóza, málna, ilang-ilang, jázmin és virginiai cédrus

Ramon Monegal Flamenco EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 3800 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Előre utalás után postán maradóra, Foxposttal, MPL-el tudom küldeni. Személyes átvételt kizárólag Újpesten, a Károlyi kórháznál tudok biztosítani.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Poldi

2016. október 11.

Sziasztok!
Ez az illat, egy hihetetlenül ínycsiklandozó, zamatos, tavaszi, de inkább nyári gyönyörűség. Itt igaziból a mimózának, nem a púderes édességét emelték ki, hanem a savanykás "sárga" illata viszi a prímet, ami egy nagyon klassz elegyet alkot az írisszel. A málna aránya, még soha nem lett parfümben ennyire jól eltalálva. Nem lóg ki, mégis része az illatképnek.

Inkább fiatal lányokon, és fiatalodni vágyó hölgyeken tudom a legjobban elképzelni.
A L'Artisan Parfumeur L'ete En Douce nevű parfümje mellett ez az illat hozza vissza számomra leghangulatosabban, a gondtalan, fiatal nyarak hangulatát. Tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.

Sziasztok!

Anne74

2016. szeptember 8.

Első fújásra semmi különleges hatást nem éreztem...Aztán időt adtam neki. Előbontakozott egy friss illat.
Különleges illat...mert az idő elteltével az írisz egyre jobban dominál és átveszi a hatást.
S egy tökéletes illatkompozíció bontakozik ki.

Azoknak ajánlom akik szeretik a nem mindennapi , hanem picit különlegesebb illatokat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

S egy tökéletes illatkompozíció bontakozik ki.

Ritalinka

2016. február 16.

Nagyon különleges és elegáns illat, igazán kifinomult! Az íriszes illatok közül ő a kedvencem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

Piri11

2016. február 2.

Csere útján került a birtokomba egy kisebb mennyiség belőle. Hát ... kifújáskor rajtam zöldes, sárgarépa szagú valami. Majd még mindig zöldes, kicsit tényleg fémes illat lesz. Szép lassan elbújik belőle a cédrus is, hú, szinte hűsítően friss illatú. Még soha nem éreztem ilyet :) Ez az illat uniszex, és ebben a fázisában tényleg elképzelhető egy pasin is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 2.