Rána

Ár:   341 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pillelany, Módosítva: 2015. december 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Homogén, finomszemcsés, talcum alapú készítmény. Jól tapad a bőr felületére, kiváló nedvszívó tulajdonságú. A bőr felületén egyenletesen eloszlatható. Természetes kamilla illóolajat tartalmaz.

cooleva

2017. március 11.

Ez a legjobb hintőpor, mind hatásában, mind INCI-jében. Finom illatú, gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású, pénztárca barát! :) Néha én is bevetem szárazsamponként, ott is remekül helytáll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Banszky

2017. január 21.

Célnak tökéletesen megfelel,illata jó púderes (nahát...),olcsó és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Célnak tökéletesen megfelel,illata jó púderes (nahát...),olcsó és sokáig elég.

Trillian

2017. január 12.

Én borotválkozás után szoktam használni a lábamra hónaljamra és bikinivonalra, hogy ne gyulladjanak be a szőrtüszőim. Tökéletesen működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Vicuska87

2015. december 12.

Nyáron szoktam használni amikor izzadok a hajlatokban. Kellemes illatú, hatékony leviszi a gyulladást. Nagyon jól teljesíti a kívánalmakat, nyilván egyetlen szembeütősége hogy fehér marad a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

kryptonklary

2014. szeptember 2.

Nagyon szeretem, jó illata is van. A hajamra szoktam használni mikor már zsíros, meg az arcomra, ugyanis gyönyörűen leszárítja a pattanásaim :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Emolliensek: Isopropyl Myristate
Fényvédők: Zinc Oxide