Ranavat

Ár:   $65   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   $65
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kényeztető gyógyfürdő természetes eredetű vitaminokkal, antioxidánsokkal és ásványi anyagokkal gyengéden hidratálja és táplálja a bőrt és felélénkíti az arc színét. Manuka mézzel, álombogyóval, rózsával és Rhassoul agyaggal gazdagítva a vízben feloldott por lágy, krémes maszkká alakul, és magába szívja a felesleges faggyút, kíméletesen tisztítja a pórusokat és exfoliálja a bőrt, antibakteriális hatóanyagai gátolják a fertőzések és gyulladások kialakulását. A pakolás élénkíti a mikrocirkulációt, depigmentálja az elszíneződéseket.