Rasasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2014. november 12.

Fej: alma, vörös áfonya

Szív: pacsuli, rózsa, liliom, fás jegyek

Alap: szantálfa, cédrus, labdanum, kasmírfa

karakumsivatag

2018. február 1.

Néhány hónapja van birtokomban és nem tudtam zöld ágra vergődni vele kapcsolatban. Amikor kifújom, akkor friss, tavaszias üdítő illat, de van benne egy kesernyés, zöld mellékillat, amit nem szeretek benne. Körülbelül olyan, mint amikor hámozzuk a nyári almát és belevágunk a magjába, vagy a szárába és az édes meg a kesernyés illatot együtt érezzük. Különleges, de nem lett szerelem. Szokás szerint bedőltem a gyönyörűséges lila üvegnek na meg a szívecskés nyakláncnak:) A csomagolás 5 az illat 3 csillagocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 1.