Rasasi

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Ár:   10 590 Ft

Fejjegyek: bergamott, levendula, geránium

Szívjegyek: szantálfa, cédrus, zsálya, rózsa

Alapjegyek: ámbra, pézsma, tölgymoha, oud

Rasasi Al Wisam Day Pour Homme EDP fújósok
Ár: 1000 Ft, 1450 Ft, 2300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cocco

2019. február 3.

Még egy éve vettem itt egy üveggel, olvasgattam előtte én is sokat róla. Tényleg nagyon hasonlít a silver mountain water-hez.
DE! Én annyi eltérést találtam, hogy a Creed-et tudom viselni magamon, ezt meg sajnos le kellett mosnom, majd továbbadtam.
Hetekig próbálkoztam vele, lelkem rajta. Valami ebben van, ami bántja az orromat és, hát az eredetiben semmi ilyesmit nem érzek. Sajnálom, én tényleg akartam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Waldez

2018. május 11.

Sziasztok! Én rendeltem egyet a Notinoról, de 3-4 óra elteltével halvány illatát sem lehet érezni a bőrömön, és ruhán sem. Külföldi oldalakon is ódákat zengnek a tartósságáról, azonban úgy érzem, hogy ez nem az igazi... Természetesen nem várom el, hogy ennyi idő elteltével betöltse a teret, de teljesen eltűnik az illat. Vélemények?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Lapo

2017. május 4.

Egy megszólalásig hasonlító Creed - Silver Mountain Water klón.. azt viszont az általam ismert parfümök közül a legjobban hozza.. abszolút minőségi és válogatott alapanyagokból, összetevőkből közel 1/5 áron.. talán a rózsa.. az a fránya rózsa, amit egyszerűen nem tudnak kicsit hanyagolni az arab, egyébként sokszor vicc áron, niche minőséget képviselő gyártók a brutálisan jó parfümjeikből.. Mintha nem létezne parfüm rózsa nélkül.. Nyilván európai orral "nézve"..
Ennek ellenére "best buy" vétel.. niche kategória, csomagolástól az illatig, elképesztő tartós és gyönyörű szép aurát hoz a viselője köré.. unisex is lehetne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Laci

2016. október 8.

Nagyon szeretem! A Creed megismerése után döntöttem úgy, hogy felkutatom a hasonmását, így jutottam el ehhez a Rasasihoz. Minőségi, valósághű prezentációja az eredetinek, ha lehet, még rózsásabb, pikánsabb is, tartóssága pedig sokkal jobb. Kifújáskor citrusos, friss, majd előbújnak a virágok, főleg a rózsa és egy fűszeres-fás, de tiszta illattá válik. Szerintem akkor a legjobb, mikor a ruhára is kerül, az ingemen egész este illatozik a fogason, ha felakasztom, félelmetesen jó és szexi aurát ad. A Creed árához képest az ő ár-érték aránya kiváló, soha nem fogom megunni, pedig már használom egy ideje, de mindig ámulatba ejt. 2-3 fújás egész nap elkísér, én meg azon veszem észre magam, hogy arabul beszélek, válaszolgatva, hogy mit használok. Lehet gonosz leszek és Creedet mondok legközelebb?! ;-) ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Blue

2016. szeptember 24.

Még egy Rasasi klasszikus. Én sosem illatoltam a Creed SMW illatát, de szerintem ezek után felesleges is, és általános vélemény, hogy ez sokkal jobban teljesít mint a Creed parfümje. Krémes rózsás víz? Nem tudom nekem ez jutott eszembe az illatról, persze nem tömény rózsa illatot kell elképzelni, hanem egy friss, egész nyáron viselhető illatot.
Nagyon sok dicséretet kap, teljesen idegenektől is. Egy irodaházban dolgozom és annyira jó a hatósugara, hogy amint belépett egy idegen ember, csak ennyit mondott amint elhaladt: Hmmm de isteni illat van, kinek a parfümje lehet??
Szinte mindig begyűjt pár dícséretet. Tartósságára sem lehet panasz, fél napot simán kibír.
Pulsz ennyi pénzért? Ajándék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Pulsz ennyi pénzért? Ajándék. :)