Rasasi

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Tutuj, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   17 000 Ft

Fejjegyek: bergamott, mandarin, feketeribizli

Szívjegyek: alma, gyöngyvirág, narancs, őszibarack

Alapjegyek: oud, borostyán, vanília, pézsma

Tutuj

2020. június 23.

Ez az illat nagyon...érdekes. Az üvegéből illatolva igazán pompás. Még soha nem éreztem hasonlót sem. Nem európai azt rögtön érezni rajta noha az összetevők alapján ez nem ütközik ki hirtelen. Az a tapasztalat,hogy a barna hajú és kreol bőrű nőkön egészen finom, virágos,gyümölcsös arcát mutatja meg. Az én sápadt fehér bőröm, világos hajam nem szerette annyira. Nagy kár mert tényleg különleges, hosszantartó finomság csak nem rajtam😔ezért új gazdát keresek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.